Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen halat adjak a kisgyerek...

Milyen halat adjak a kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Felek a szalkatol nagyon,amiota talaltam egy halfileben egy nagy szalkat,azota nem merek adni neki.
2020. dec. 15. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Olyat, amit átnézel.

A legjobb filében is lehet szálka. Panírozott halrúdban és prémium lazacfilében is találtam már.

Egyébként tőkehal, lazac, lepényhal, hekk, harcsa... ezeket szoktuk.

2020. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Afrikai harcsa filé. Még soha nem találtam benne szálkát. Mondjum így is átnézem az övét
2020. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindenben lehet szálka de én lazacot adok a gyereknek is, abban ha találok is nagy ritkán az nagy, pillanatok alatt kiszúrja az ember és egyszerűen csak kihúzom.
2020. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Olyan halat kell keresni, ami nem szálkás


Mondjuk a hekktörzsben csak az uszony becsatlakozásnál van..


Én bármit megetetek velük, 2,5 éves és 10 hónaposak

De tudok halat enni, sosem volt gondom a szálkával, mert tudom hol, hogyan kell keresni.

Gyerek koromban horgásztam is/ jelenleg nincs rá időm/


Kecsege sem rossz, csak nehéz hozzájutni.

Talán a harcsához a legkönnyebb a hekk után.


Amúgy ha én nem akarok halazni, akkor konzervet adok nekik.

2020. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
kézzel kell szétmorzsolni neki, aprólékosan átnézni - babrás, de megéri, mert a gyerekek általában szeretik és a hal nagyon egészséges
2020. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Süllő, csuka, harcsa, afrikai harcsa mind jó választás. Hekk, farkassügér is finom. Ezekben alig van szálka, csak néhány helyen, könnyen kiszedhető. De úgyis át kell nézni minden halat mielőtt odaadod a gyereknek.
2020. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tőkehalban még sosem találtam, de azért persze át kell nézni rendesen.
2020. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Apró falatokra vagod és kész. Lazac nyilván a legjobb, de igazából barmit adhatsz neki. Tény, hogy olyan nincs amit ne kene átnézni.
2020. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%

Én lazacot szoktam neki adni, 9 hónapos.

Aldi, Lidl, penny, ezeken a helyeken szoktam venni mirelit lazac, 2 szelet 800 Ft körül.

Szép, szálka mentes.

2020. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!