Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit reggelizik a kisiskolás...

Mit reggelizik a kisiskolás gyereketek?

Figyelt kérdés

Nálunk három menü van

1. Főtt quinoát és joghurtot összekeverek, ebbe beleszórok gyümölcsöket és müzlit

2. Sajtos rántotta

3. Zabkása túróval, tojással, magvakkal, joghurttal, gyümölcsökkel és mogyoróvajjal


2020. dec. 16. 09:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%

de amúgy a kérdező menüje is jó.


jó még: minőségi sonka, mozarella sajt, meg sajtból amúgy bármilyen jobb minőségű sajt, gyümölcsök, zöldségek, házi palacsinták pl banánból és zabból, vagy ha a nutelláról egyáltalán nem tudtok lemondani akkor azzal vékonyan megkenni, zabkása, magvas kenyér. banán+joghurt+zabpehely, túró, cottage cheese. és ezek nem időigényesek egyáltalán, szerintem egyik sem tart tovább 15 percnél.


"Veregesd meg a vállad,aztán menj keress olyat aki veled együtt szuperkedik reggel délben este." nem tudom ezzel mit akartál mondani, de most nagyon belém rúgtál :D

2020. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
"Kedves" 21-es! Szerintem senki nem kért itt tőled étkezési tanácsokat. Egy darab 1 éves mellől láthatóan nagyon okos vagy és nyilván nagyon rá is érsz reggelente szüttyögni a reggelivel, megveregetjük a vállad, ügyes vagy. Aki reggel siet, egy vagy több gyereket indít útnak, lát el, netán maga is dolgozni indul, annak 15-20 perc is sok, hidd el. 1. vagyok.
2020. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
3%
amikor dolgozni jártam, reggelente fél órát főztem, este 1 órát. nemsokára megyek vissza az 1 éves mellől dolgozni. puszi.
2020. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
8%

amúgy meg tényleg nem éri meg 15 perccel hamarabb felkelni hogy vmi egészséges kaját adj a gyerekednek?


de amúgy ugyanazzal a mozdulattal ahogy odaadod neki a péksüteményt, nem nagyobb fáradtság összedobni egy normális szendvicset vagy ezt a joghurtos banános zabos cuccot. nekem ezt kb 2 perc megcsinálni.

2020. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
6%
de amúgy ha te az első válaszoló vagy aki müzlit ad a gyerekének, miért veszed magadra a péksüteményt, virslit és nutellás kenyeret? nem is neked mondtam ezeket.
2020. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy nekem mondtad-e, a stílusod és az okoskodásod bosszantó. Egyébként 5 30-kor kelek így is, nem szeretnék már ennél korábban és nem érzem magam ettől rossz anyának. A puszidat meg add másnak, ha kérhetem. Szép estét.
2020. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
2020. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
9%

27-es linkelhetsz itt barmit, ugysem ertik.. egyszeruen ez a felfogas!

en a 8-as vagyok, le lettem szuper anyuzva, de a legszoborubb ebben az az, hogy az ha egeszsegesen eteted a gyereked az szuperanyasag, es nem egy normalis dolog. En magam is ugyanilyen egeszsegesen etkezem, szoval a gyereket se tomom szemettel.

Annak aki panaszkodik hogy neki tobb gyereke van es nincs ideje ilyesmire, nem kene felcsinaltani magad 8x es akkor lenne idod rendes etel elkeszitesere.

Kifogasokat persze mindig lehet talalni, de gondolkodjatok el magatokban, hogy jol van e ez igy.

2020. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%
Rendben. Köszönjük, hogy idejöttél,ideböfögted és burkoltam leszaranyáztál mindenkit aki másképp (is) csinálja, mostmár döngetve a mellkasodat elvonulhatsz máshova. Szervusz
2020. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
14%

Ezt mondod az orvosnak is amikor valami olyasmit mondd ami neked nem tetszik? 😂

Nem bofogtem ide semmit, elmondtam a velemenyem:) teged minosit a stilusod!!! :)

2020. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!