Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek a nagytesóval,...

Mit tennétek a nagytesóval, ha felébresztené a beteg, nehezen elaltatott kistesóját?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon beteg, lázas, hány, hasmenése van, nyűgős és nagyon nehezen tudtam csak elaltatni, de a kislányom meg nagyon féltékeny rá egyébként is, most meg főleg.(Bár oka nincsen rá.)Na de lényeg a lényeg, addig sír, ordított, míg a kicsit fel nem keltette.És utána még büszke mosollyal a száján rohangált fel-alá a házban.Nem tudom mit kellene tenni vele...

2020. dec. 25. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Szia

Az hogy elmondod neki miért nem szabad ezt hasztalan volt?

Jobbat sajnos nem tudsz tenni szerintem minthogy amikor elaludt a kicsi, mész a nagyobbhoz és beszélgettek kicsit játszotok, össze bujtok.

Egy másfél éves fiam van még csak, de szerintem ezt tenném ha ilyen helyzetbe kerülnék

2020. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk foglalkozz vele, nekem elsőre lejött, elhanyagolva érzi magát a kistestvére mellett. Ha még meg is bünteted, az olaj a tűzre.
2020. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk miután a kicsit sikerült elaltatni, foglalkozhattál volna a naggyal is és esetleg őt is el tudtad volna altatni. Netán apuka foglalkozhatott volna vele addig, amíg te a kicst altatod. Vagy fordítva.
2020. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Megkérném az apját, hogy foglalkozzon a másikkal, amíg én a beteggel vagyok.
2020. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi, minden lényeges és használható tippet megadtak az előttem szólók
2020. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Annyival arnyalnam, hogyha annak ellenere, hogy vele is foglalkozva volt (pl. apuka?), es megis direkt felkeltette, akkor kijarna a buntetes. (Nem megutni!!)


De az a buntetes elott es utan is tudatositani kell benne, hogy ot is ugyanannyira szeretitek. A buntetes nem annak a jele, hogy nem szeretitek, hanem hogy eppen akkor rosszul viselkedett.. Es nem csak mondani, hanem eszerint is cselekedni.

Nyilvan ilyenkor jo, ha apuka is gyerekezik, mert akkor nem egy embernek kell szimultan ketfele figyelnie.

2020. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Bunetetés a megoldás de ahogy azt előttem is írtak ezért ne üsd meg
2020. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Ezt, hogy csinálta? Bement a kistesó szobájába és ott üvöltött? Miért engedtétek be?

Hány évesek?

2020. dec. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

8, szerinted pl: egy átlagos méretű lakásban van bármi jelentősége, hogy hol üvölt? :) Nem mindenki lakik hodályban.

Egyébként megesik. A beígért "természetes következmény" a büntetése. "Ha felébreszted a tesódat, nekem vissza kell mennem altatni, így nem tudunk se olvasni, se játszani, magaddal tolsz ki"

2020. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hány éves a kislányod, de szerintem azt értesd meg vele, hogy ha a kicsi alszik, akkor tudsz vele is foglalkozni. És ha meggyógyul, akkor méginkább rá fogsz érni, alvás közben gyógyulgat.
2020. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!