Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengeditek,hogy megjegyzések...

Megengeditek,hogy megjegyzéseket tegyen beleszóljon a sógor a gyereknevelésbe?

Figyelt kérdés

Próbálok megegyezni a férjemmel a gyerekneveléssel kapcsolatban. Sok esetben eltérő módon gondolkozik, próbálok vele kompromisszumot kötni, elmagyarázni az én álláspontom és akkor a továbbiakban úgy cselekedni. Természetesen a férjem egy elég makacs ember, akinek valahogy be van rögzülve ez a kissé agresszív, ruszki nevelési módszer. Rokonok előtt viszont valahogy mégjobban felemeli a hangját és rákap erre az egészre, és én ezt nagyon nem kedvelem. Sógoromék is jelen voltak egy ilyen szituációban... Hangosan felkiabált,hogy milyen igaza van a férjemnek, hadd nevelje a gyereket. Nekik még nincs gyerekük, most terhes a felesége. Egy pirinyó kutyájuk van, akit bedobál a ketrecébe ha a padlóra pisil. Nagyjából ennyi tapasztalata van még nevelés terén.

Egyébként meg érdeklődni nem nagyon szeret a kislányunkról, meg se kérdezi mi van vele, csak akkor hívja fel párom amikor kell neki valami. Engem teljesen ignorál társaságban, nagyon rám se néz. Szóval így kb semmi kapcsolat velem és a gyerekemmel.


Mik a tapasztalatok?


27/N



2020. dec. 29. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Ez csak véleménynyilvánítás, nem beleszólás. Még bele fér.
2020. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Húha! Baj lesz itt! Nem a sógorral, az nem érdekes! Minek mentél hozzá egy agresszív emberhez? Boldog vagy?
2020. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem annyira agresszív. Csak szeret a rokonok előtt kiabálni a gyerekkel. Kb ennyi. Jó meg persze velem is szeret kiabálni.


Szerintem mikor próbálok megegyezni valamiben a férjemmel, és a sógorom véleménye megerősíti ebben, akkor az csak hátráltat a megegyezésben! Így nem fogja befejezni a kiabálást.

2020. dec. 29. 12:04
 4/21 A kérdező kommentje:
2 éves kisgyerekre nem tudom mennyit ér a kiabálás. Főleg akkor amikor amúgyis rossz passzban van a gyerek, mert pl. nem aludt.
2020. dec. 29. 12:06
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Majd csattan a pofon csak legyél te is értetlen.
2020. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Szeret a rokonok előtt a gyerekre kiabálni? Meg rád? - hát igen. Hiába, mindenki mást szeret. Ő ezt. Nem semmi!


2 éves... szegénykém :(

Sajnálom őt.

Ha az apjával meg a rokonaival nem is lesz jó kapcsolata, veled még lehet, ha most a sarkadra állsz és megvéded őt is, magadat is. Sürgősen állj neki. Drukkolok.

2020. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem tűrném el, hogy velem vagy a gyerekkel kiabáljon pláne nem társaságban. Közölném a kedves sogórral, hogy amíg én nem osztok kéretlen tanácsokat neki és a születendő gyerekének addig legyen szíves ő sem. A drága férjemnek meg mondanám, hogy addig nem lesz se vendégelés, se családozás amíg nem tanul meg viselkedni mert velem így nem bánik,főleg nem a gyerekkel. Mit tud csinálni az a gyerek, hogy így meg kell szégyeníteni mások elött?!
2020. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira agresszív? Csak szeret a rokonok előtt kiabálni veled és a gyerekével (aki a te gyereked is)? Ébresztő, kérdező!!! Ez masszív agresszió! És megengedhetetlen! Szerinted ez normális? (Ráadásul a rokonai előtt úgy akar felvágni, hogy benneteket bántalmaz. Bizony, a verbális bántalmazás is bántalmazás! És egyik embernek nincs joga a másikat bántalmazni!)
2020. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem a sógorral van baj, hanem a férjeddel, idegbeteget nevel szegény kislányból, az még rosszabb, hogy a rokonok előtt kiabál vele, a kislánynak megalázó és azt is mutatja, hogy a férjed szerint ez a "menő" viselkedés, ezért csinálja közönség előtt. Sógorod csak mondott egy mondatot, nem szólt bele semmibe, inkább azon gondolkodnék a helyedben, hogy kinek szültem gyereket.
2020. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
kamu
2020. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!