Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Laura és Norman csatornát...

Laura és Norman csatornát engeditek nézni a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 01:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%
Nem! Ne is engedd nekik! Csak pénzéhes marha az apjuk,aki ezt üzemeltetti,milliómos,és erről csinál videókat a gyerekeivel meg Gery-vel hogy milyen jó az élletük meg hogy mindenük apple,meg ilyenek.
2021. jan. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

8 eves fiam van megveszve erte, hogy o olyan akar lenni mint a Norman es neki miert nem gazdag szulei vannak.

Nem is ertem, hogy engedhetik kirakni. Nem minden gyerek milliomos.

2021. jan. 2. 10:00
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Na hát ez a baj velük, mert ha normális videók lennének nem a :"vállalkozásunk lesz"

"Norman új órája" (ami 200,000+)

"Apa új autója"

"Norman új számítógépe" stb stb akkor oké lenne , de ki.aszott gáz ez a rongy rázás.


+ Az apja kb lenézi Laurát, pedig ő értelmesebbnek tűnik mint Norman.


Meg az milyen már hogy ha Norman elmúlt 18 akkor az apja mindent oda ad neki (vállalkozást) és Laura meg nem kap semmit se.


Meg őszintén.. ezek az emberek soha nem tanulják mi az a munka mert megkapják készen a dolgokat és ennyi.

2021. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom a kislanyt benne! O tenyleg semmit sem er a csaladban. Ma is a vegig kellett nezni a fiammal, hogy mindenki motort keres Normannak, a kislany meg le van ejtve. O erje be azzal, hogy a Norman lehet a testvere.

Nagyon megsajnaltam szegenyt :(

2021. márc. 5. 19:08
 5/19 anonim válasza:
100%
én nem sajnálom őket.Eg ydologért. Az apjuk ugyanugy egy milliomos féreg aki csak a gyerekeit kihasználva akar még több pénzt szerezni.Hamarosan megelőzi a Mészáros szintet...
2021. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5

Már van a kutyákról egy insta oldal, most komolyan.... Hova lejjebb? 😂

2022. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
És a YouTube fizetés is ott van ti pozitívat nem tudok mondani?
2022. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Te vagy az Norman? 😂
2022. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem de elmondtam
2022. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére a fiamat már nem érdekli de amit láttam undorítóak
2022. júl. 9. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!