Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyir realis kerni bebiszitt...

Mennyir realis kerni bebiszitterkedesert eseleg egyeb kiegiszito munkaert?

Figyelt kérdés
Budapestrol van szo, de peremkerulet. Delelott szeretnek elmenni bebiszitterkedni ill. ha arra van igeny akar gyereket hozni, vinni, elmosogatni, takaritani, vasarolni stb. Vegzettsegem nincs, viszont nagy tapasztalatom igen. Mennyi itt Bpn a realis oraber szerintetek?
2020. dec. 31. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Így 1500at kérnék óránként, max 1800at.


Őszintén nem keltesz túl jó benyomást ilyen íráskészséggel, kevesen fognak alkalmazni.

2020. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem Budapesten ajánlás útján megy ez a dolog. Legalábbis rengeteg ismerősöm van kisgyerekkel, de ha keresnek bébiszittert, mindig azzal kezdik, hogy ki tud ajánlani olyan embert, aki az ő gyerekeire már vigyázott, és tényleg jó, leellenőrizhető (sokszor erkölcsit is kérnek). Ha be tudsz kerülni egy ilyen körbe, valószínűleg az órabér sem olyan rossz, de ahhoz először meg kell tanulnod helyesen írni. Lehet felszínes, de én ilyen írásképpel rögtön ugranék a következő jelöltre.
2020. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
na, nekem meg a feltett kérdésemre a dél-dunántúlon azt írták, 2500 alatt meg se mozdulnak :D :D :D
2020. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom. Elnezest, hogy nem tetszetos az iraskepem, de felalomban, reggel, mobilrol, ekezetek nelkul irtam ki a kerdest. Es igen, abban hibaztam, h nem neztem at, nem javitottam mielott kiirtam. Ezen esetleg tul tudnunk lendulni? Koszonom.

Sajnalom, hogy ez akkora nemtetszest valt ki, hogy 3 valaszolobol 2 ezzel van elfoglalva. Foleg annak a fenyeben, h a "j" es "ly" helytelen hasznalata, az ige es az igekoto kulon, egybe irasa nem valt ki ilyen megbotrankozast :).

2020. dec. 31. 13:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Hopsz, latom most is tortent eliras, remelem elnezitek.
2020. dec. 31. 13:37
 6/8 A kérdező kommentje:
3mas. Igen, en is olvastam a kerdesedet, ezert is voltam kivancsi, h Bpn mi a helyzet. Amugy egyetertettem veled, en a masik oldalon vagyok, de en is sokollom ezt az osszeget.
2020. dec. 31. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
2000 Ft körül, ha egész napos, akkor átalány. Általában ételt is adnak egész napos vagy félnapos munkánál. Ha van kuncsaft, indíthatsz 2000 Ft bevezető árral, aztán egy idő után emelhetsz.
2020. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tesomekhoz kb 1500ftos oraberbe jar ki minimum 5 orára (mert pestrol budaorsre kell kimenni) egy olyan hölgy, aki a babauszit tartotta a nagyobbiknak, de talán neki sincs olyan végzettsége ami ehhez kapcsolodna(pl pedagogia v akármi..)

Csak a két ikerfiúra vigyázik, semmi mást nem csinál. Boven eleg ez is... :D de tudnak tesomek is olyanrol aki tobbet kerne el... de mivel szemelyesen ismerik, ezert valasztottak. :)

2021. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!