Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves kisgyermekes anyukák/ap...

Kedves kisgyermekes anyukák/apukák! Ti bébiszitterkedésre felvennétek egy 16 éves lányt?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul hogy inkább egy lelkes fiatalt alkalmaznátok vagy egy gyakorlott felnőttet? Meg tudnátok-e bízni egy kamaszban annyira hogy rábízzátok a gyereketeket?

Félreértés ne essék 16 éves vagyok 6 unokaöcsém/húgom van rájuk szoktam vigyázni akár napokat is bár nyilván a család az más,de azért van tapasztalatom a kisgyerekekkel és általában nagyon szeretnek engem legalábbis ezt idegen gyerekeknél is látom hogy visszamosolyognak odajönnek.

Tehát nálatok az is kérdés hogy a gyereketeknek szimpatikus e a szitter vagy a ti döntésetek alapján döntötök? pl. ha ugyanúgy alkalmasnak találtok egy fiatalt meg egy tapasztaltabb személyt akkor a gyerek szimpátiája döntő pont?



2016. aug. 29. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

én nem.

a mi gyermekünknél pl szakképzett gondozó 40 évnyi tapasztalatával segített abban, hogy a gyermek leváljon róla. nagyon anyás volt, bölcsibe nem tudtuk beszoktatni. a gondozó csodákat tett, onnanstól a gyermek elfogadta, hogy mások is szeretik, akkor is ha anya nincs ott, kialakult egy olyan bizalma, ami után játék volt bölcsibe tenni.

ragozhatnál egész este, mennyi mindenre nem lett volna képes egy tapasztalatlan, vagy egy képzettség nélküli

2016. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát a gyerek anyukája biztosan szívesebben alkalmazna egy csúnya öregasszonyt, mint egy szexi 16 évest :D
2016. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
*segített abban, hogy a gyermek leváljon rólaM.
2016. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ismerem a lányt akkor igen
2016. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hozzánk a szomszéd 17 éves kislány jött át, imádták a gyerekeim. Ismerem évek óta, a szüleit is, és tudom, hogy másokhoz is járt, szóval én megbíztam benne. Igaz, a gyerekek ekkor voltak 5 és 7 évesek. Kicsi babát nem bíznék rá. Viszont nem találtam a környéken senki mást, akit ismerek. A netről lehetett volna rendelni egy ismeretlen, szakképzett óvónőt, 3000 Ft-os órabérben, hát köszi.

Ő sokkal kevesebbért vállalta, és még örült is, ha hívtam.

2016. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Attol fugg, milyen erett, mennyire ismerem, es mekorak a gyerekeim.

8–10 eveshez igen, de csak ha ismerem azt a 16-17 eves bebiszittert. Vadidegent semmikepp. Akkor kizarolag szakkepzettet.


En voltam bebiszitter babanal, de ugy, hogy diplomas apolo vegzettsegu voltam, 3 eves gyerekkorhaz tapasztalattal.

2016. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hat nalam attól függ mire. Pl egy estére, hogy lefekvés után otthon maradjon felügyelni rá, amíg mi elmegyünk egy lagziba pl, arra igen. De hogy napi szinten foglalkozzon a gyerekkel, biztos nem.
2016. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A lányom 10, ill. 12 évvel idősebb, mint a 3 kistesója. A 2 kilós gyereket amikor hazahoztuk, ő etette előszőr. Múltkor elment a kicsikért a bölcsibe,orvoshoz, gyógyszertárbament velük.


Most 15. Benne megbízom. Ha te is ilyen beállítottságú vagy, akkor igent mondanêk.

2016. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kisbabát nem, de nagyobb gyereket talán, minimum 3, de inkább 4 éves kortól, aki már biztosan nem akar mindent lenyelni vagy kimászni az ablakon... stb. (Viszont igazából nem is tudom, Magyarországon van-e szabályozva, hogy hivatalosan hány éves kortól lehet egyedül hagyni a gyereket és hány éves lehet az, felnőttnek kell-e lennie, aki vigyáz rá, felelősségre vonható, ha baj történik?) A többi szimpátián, esetleg leinformálhatóságon és a gyerekem habitusán múlna.
2016. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!