Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan szülők akiknek a gyermek...

Olyan szülők akiknek a gyermekének idegrendszeri éretlensége volt,miben nyilvánult meg?Milyen lemaradàsai voltak? Pl mikor kezdett beszélni? Hisztik voltak e?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már a mászásnál bal oldalára dominált, ami maradt is kezességnél is. Nehezen indult a beszéd és a járás is. Nálunk fegyelembzavar és beszédértési problémák is voltak, ezáltal hiszti is. Egyéves intenzív fejlesztésre vittem suli előtt, ami hála az égnek, annyira jól silerült, hogy a tanárok szerint nyoma se volt, hogy bármi problémája lett volna.
2021. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Követem, ha nem baj, mert az enyémnek is az van.

28 hónapos, még nem beszél, mozgása is megkésett volt, utasításokat nem követi, vagy csak részben.

2021. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
En is kovetem,az en lanyomnak is az van.Elegge kesonindult a jaras,3 eves lesz egy honap mulva es meg nem beszel.
2021. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2 es 3 as válaszolóktól kérdezném hisztisek e a gyerekek?

Enyém áprilisban lesz 3 éves,mostanában kezdett beszélni,de nagyon hisztis és furcsa dolgai is vannak.

Privátban is irhattok ha gondoljátok.

2021. jan. 2. 18:56
 5/18 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Eléggé, akaratos, nem viseli el, ha nem az van, amit ő akar.

A másik, hogy a fejlesztése is rohadt nehéz, üvölt, ha be van szabályozva, és nem akar rólam leszakadni, hogy lehessen vele haladni a feladatokban.

2021. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Igen hisztis,foleg igy,hogy nem beszel es mindenert ilyen magad hangjon nyavog/hisztizik.

Milyen furcsa dolgai vannak?

Az en lanyom peldaul fejeli a falat vagy a foldet,vagy uti magat.

2021. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*magas hangon
2021. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nálunk pl nevet ami nem is vicces,nem tud ugrálni.

Szereti az emblémákat nézni.

2021. jan. 3. 15:41
 9/18 anonim ***** válasza:

Az enyem sem tud meg ugralni/ugrani.


6-os voltam

2021. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megkèrdezhezem hogx a gyerekeitek hogy voltak lemaradva mozgàsban??Van egy 15 hònapos kisfiam a aki nem jàr mèg...
2021. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!