Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyereked is csak a...

A te gyereked is csak a "legrosszabbat" meséli el az oviban/rokonoknak?

Figyelt kérdés

Kapott biciklit, társasokat, xboxot, fürdőruhát, esernyőt, legot, playmobilt, rengeteget játszottunk, hát nem csak xboxot mondta, azt mondta a többire "nem emlékezett"? Azzal kb 4 órát játszottunk összesen, kipróbáltunk 3 játékot(mozgásos játékok, nem gombnyomkodós) azt persze nem mondta, most úgy jön le, mintha videójátékos felnőtteknek való játékos karácsonyunk lett volna, ráadásul az egyik játékban volt egy csepp vér, nem olyan rendes, hanem olyan rajzfilmes minimalista vér, mikor nem ugrott el időben a rá eső kő elöl(ez volt a játék), és volt egy "vérzős játéka is, ahol leütötte a kő és vérzett" Hát biztos nem arra asszociál az ember, mint amilyen..


20 nap alatt 2x2 órát neteztem egy barátommal, hát elmesélte hogy én "folyton" egy barátommal voltam. Teljesen elfelejtette elmondani a sok mézeskalácssütést, mézeskalácsdíszítést, együtt főzést, lakásdíszítést, karácsonyfavételt, rokonápolást(lett covidos), takarítást, azt a napi 7 db órát, amit játékkal(társas) és meseolvasással töltöttünk, és a szilveszteri "tüzijátékozást", ami ördögpatron volt meg levegős pukkantó..


Mikor mentem érte elég kimért volt az óvónő, aki azt mondta a gyereknek, hogy azt se tudja mi az xbox(fiatal, tutira tudja, csak tudom, hogy nem helyesli) és hogy idén be van tiltva a tűzijáték, holott nem is, de tudom, hogy nem bírja ezt, és most "meglett rólunk a véleménye", így érzem..


Te csinálnál valamit?



2021. jan. 4. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hál istennek sosem hallottam vissza az óvónőtől, amit a 3 gyerek csipogott odabenn. Szerintem látott már karón varjút, automatikusan elosztja 5-tel minimum, amit hall :D

Nem, nem tennék semmit.

2021. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak túlgondolom, szuper.
2021. jan. 4. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az óvonő szerencsére normális, majdnem minden gyerek játszik ilyenekkel, legalábbis akiknek nagyobb fiú testvérük van. Viszont ma fejlesztőn fagatták, na ő teljes beleéléssel mesélte, hogy igen kapott és sokat játszott, na meg is kaptam a fejmosást.
2021. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez most meglepett! Meg csak 4 hos a kislanyom de ugy kepzeltem hogy egyre tobb enidom lesz ha idosodik, kinek mi koze ahhoz hogy en mit csinalok otthon vagy mit/mennyit? Ertem hogy a gyerek elcsacsogja de nehogymar otthon ugy erezzem figyelnem kell arra mit gondol a gyerek mert tovabbmondja... es ha a gyerek tobbet xboxozott vagy sok jatekkal jatszott akkor mivan? Mi a ferjemmel direkt megvettuk a kedvenc gyerekkori jatekunkat pcre mert akcios volt a steamen alig varjuk hogy jatszhasson vele a lanyunk mind a ketten "kockak" vagyunk. Fu hat ez rendesen felhuzott, marmint ez hogy az ovononek van negativ velemenye a csaladrol... csak mert jatszik a gyerek...
2021. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az óvónő nem volt negatív véleménnyel semmiről, csak az anyuka ugyesen belemagyarazott valamit egy köszönésbe vagy arckifejezesbe, mert unatkozik.
2021. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj, már megint te trollkodsz itt, aki egyszerre 20 játékot vett a gyerekének karácsonyra :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

2021. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Covidos rokont ápoltál a gyerekkel, és így ment oviba?
2021. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

#7! Köszi a linket, nekem is rögtön eszembe jutott.

Kérdező! Látod, mégis csak igaza volt a válaszolóknak, erősen túlzásba estél. Ezek szerint elég lett volna az xbox is, és akkor most nem sírnál, hogy csak arról mesélt, hisz másról nem is tudna😉

2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos még a kiskamaszom is ilyen. Pl. kapott normális ebédet, gyümölcsöt uzsonnára, salátát, melegszendvicset vacsorára, és... délután nasinak ketten megettünk egy kicsi, 50 grammos chipszet, ami egyébként nem rendszeres nálunk, ált.heti egyszer, keveset. Mikor nagymama felhívta: Vacsoráztál már? - Nem. Ja, de igen, chipszet. :-( És ez rendszeres, nagymamája azt hiszi, hogy chipsszel, édességgel tömöm. Pedig viszonylag ritkán, keveset kap, de az marad meg úgy látszik az emlékeiben.
2021. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!