Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legrosszabb hely...

Mi volt a legrosszabb hely ahova a gyerkőcöd hányt?

Figyelt kérdés
Pl: az udvarotok,az utcán,egy boltban,autózás alatt az utcán stb...

2017. júl. 6. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Az arcomba.
2017. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Igaz, nem vagyok anyuka, de én kiskoromban a villamoson hánytam mindenki "örömére"
2017. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Gyógyszertár előtti biciklitároló + lépcső :D
2017. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Etetőszék tálcája.
2017. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Belvaros, legnagyobb dugo kozepen az autoban, telis tele a gyerekulest.

Aztan ra egy evre autopalyan, szinten dugo kozepen kb. a fel hatso ulest.

2017. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Telis tele az autot, a gyerekulest es sajat magat! Mindezt 2x mar eljatszotta. Azota nem megyunk hosszabb utra. Egy betegseg miatt pedig a kisagyat, szonyeget..., hajnalban takaritottam a mindenseget.
2017. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Pont ma az autóban a lányom lehányta a gyerekülést, az autó ülését, magát és engem, mivel mellette ültem. A szája elé tette a kezét, így még ráadásul szanaszét is fröcskölt. Még szerencse, hogy nyaralásból jöttünk haza, volt váltóruhánk, így az út szélén át tudtuk öltözni.

A fiam meg egyszer lehányt az emeletes ágy tetejéről. Az is fröcskölt rendesen.

2017. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Az agyunkba.
2017. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

adjatok a gyerekeknek dedalont vagy B6ot, nagyon rossz tud lenni, mikor az autózás miatt van hányinger, nekem is volt kiskoromban, és még most is hosszabb úton. Javaslom, hogy vagy gyakran álljatok meg, ha tudtok, vagy falvakban, ill. ahol lassan lehet menni, csináljatok egy kereszthuzatot a kocsiban, a friss levegő ilyenkor jót tesz. Az állot levegőt nem bírják a gyerekek meg a kanyarokat, stb. Sajnos tapasztalat :/


válasz a kérdésre, 10hós lányom 1x hányt, a kezembe...

2017. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

a hajamba... :)


de mégis a legdurvább az volt, mikor úgy bezabált, és olyan álmos volt, és úgy hányta el magát, hogy fel sem ébredt!!! még jó, hogy vele alszom. arra ébredtem, hogy az arcom nedves. éjjel pakoltam a gyerek alá a frottirtörcsiket... meg nedves törölközővel itatgattam a fejéről le a trutyit.

... és mostam fejet hajnalok hajnalán, ááá, ez inkább időpontban a leges-legrosszabb...

helyben nekem tök mindegy lenne, nem lenne kellemetlen a szitu, mégiscsak kisgyerek, ki haragudhat? meg amúgy is, csak ne legyen baja, ne legyen neki rossz...

oda hány, ahová akar, csak ne legyen baja :)

2017. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!