Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb hely, ahol a gyereket utcán pisiltetted?

Figyelt kérdés
Cirkuszban a szünetben?A játszótéren?Az utcán hol?Sétálás közben?Autózás közben?

2017. júl. 6. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
játszón. de akkor is eldobható papir biliben.
2017. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kötekedésből vagy sértésből, puszta kivancsiságból kérdezem. Miért jobb pisiléshez egy papírbili, amiből csak plusz szemét lesz, mint egy bokor vagy fa mellett pisiltetni a gyereket?
2017. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

én úgy vagyok vele, a szükség törvényt bont.

és ha valaki egy kis bögyörő láttán botránkozna meg, az a gáz, nem én, aki hagyja, hogy a kisgyermeke pici hólyagját egészséges időtávon belül kiüríthesse.

szóval én engedem, hogy a kisfiam egy bokor/fa mögött pisikéljen, de csakis olyan helyen, ahol más nem léphet bele.

pl. a játszótérről kiviszem, ez természetes. óvoda udvarán sem engedném neki, meg egy belvárosi utca kapualjában se, de egy parkosított területen az ő kis tiszta pisikéje nyugodtan csordogálhat (mások látóteréből kiesve)


....

a legdurvább az volt, mikor Velencén voltunk, és parkoltunk, és szólt, hogy jaj, bizony be fog kakilni, de a párom elvitte a kocsikulcsot, mi meg bent ültünk, és nem tudtuk volna lezárni az autót, így a kinyitott ajtók leple alatt guggolt le szegény, én meg elföldeltem a produktomot, a használt zsepiket meg begyűjtöttem, és adandó alkalommal kidobtam. elég hül.ye helyzet volt, de szükség volt a gyors cselekvésre.

én mindig a gyerek érdekeit nézem, közben meg 100%-osan másokra is próbálok tekintettel lenni, és sikerül.

2017. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Valaki teljesen rá van mostanában kattanva az utcán pililtetésre, remélem, nem valami beteg állat!
2017. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem egészen pisiltettem...

Leértünk a játszóra, biciklivel. Akkor volt másfél hete szobatiszta. Kivettem a bicikliből és 3 mp elfordultam lelakatolni, mire visszanéztem a játszó közepén lévő játék béka előtt állt letolt gatyával és már célozta is a száját...ez előtt nem tolta le magától, és meg sem fogta a kukit, kb fogalmam sem volt hogy tud ilyet :D Kaptam az anyukáktól rendesen....azóta minden játszón kijelölünk egy jó távoli bokrot előre, és folyamatosan arról beszélek.

2017. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
inkább egy plusz szemét, mint a fa töve. És nem a látvány miatt, hanem a higiénia miatt. De én kérek bocsánatot.
2017. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
4! Egy beteg állat biztosan van itt, aki szerintem a pedofiliáját itt éli ki a kisgyerekek témakörben magát jóságos segítőnek beállítva
2017. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább verném meg minthogy az utcán pisiltessem
2021. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!