Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit költesz gyerekruhára?...

Mennyit költesz gyerekruhára? (Óvodás korú gyermek)

Figyelt kérdés

Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy mi az az összeg, amit még kiadnál egy adott darabért?

- farmer, melegítő nadrág, felsők stb.


Olyanok válaszát várom elsősorban, akik nem használt ruhát vásárolnak.

(Nem, nincs bajom ezzel, nekünk is van).


Nem szeretnék senki pénztárcájában turkálni, csak kíváncsi vagyok. Szerintem nagyon elszálltak az árak, de lehet egyéni vélemény.


Honnan szoktál ruhát rendelni, vagy hol vásárolsz?


2021. jan. 6. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Általában a Zarában, H&M-ben vásárolok és az ottani árak teljesen korrektek szerintem. Egy méretben szerintem olyan 50-60 ezer Ft a ruhája nagyjából.
2021. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Cipő 29-40ezerért vettem. Ruhát változó. Egy jó kabát 20-30 ezer körül, farmer 5-10ezer közöt. Polókban volt olcsó lidlös is meg márkás 5-6ezres is.
2021. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
*20-40 akart lenni a cipő
2021. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Lidl, aldi, h&m, c&a, ff ruhákat veszek többségében. Nagy ritkán Nextet.

Kabát max. 5 (idén a "csinosabb" kabátja 10 ezres H&M, amit 2 ezerért vettem akciósan, a játszós 4 ezres aldis síkabát).

Farmert nem szereti, egy jeggings van, 3 volt.

Melegítők, leggingsek 1000-1500

Pólók, felsők 300-1500

Pulcsik 2000

Cipő 15-20e (Salus, Superfit, Bundgaard...)

2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Egy méret vagy évszakváltás kb 80 ezer ft, főleg télen inkább 100.

Gatya az ovis benti az olcsóbb nyilván cserére, de amúgy egy nadrág 3-5 ezer ft, felső az 2500-3000 ft, kabát 8-10 ezer ft, overál szintén 10 körül, cipő egy vékonyabb és egy vastagabb 30 ezer ft a kettő. Ha tavasz akkor pulcsik 3-5 ezer db-ja.

H&M takko és C&A -ba szoktam csak vásárolni.

4 éves fiú.

2021. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Zara, Hm, Sinsay, F&F, Reserved, Okaiidi, Decathlon, Hervis, Lidl, C&A nagy ritkán Auchan vagy Pepco, illetve szoktam még rendelni a fashiondaysről is, néha az emagról, de ott ugyanaz a kínálat, de rendeltem már a mangótól is kétszer, ja meg a Tchibót is szeretem.


Kizárólag olyat veszek, ami megéri és jól áll neki, de egy egy drágábbat is, ha nagyon beleszeretek.


Farmerért 2000ftot adok ki általában, viszont egy nadrág egy évig jó, és utána pedig felhajtom az alját és nyáron is tudja hordani, majd levágom, és felhajtom, akkor pedig sort nyárra. :) 6ot vettem egész életében, 7 éves, vékony lány, sok holmija maradt 3 éves korából, amiket még hord.


Farmer-2000

Leggingsek-darabja 1000ft, ha bélelt 1500(ebből egy csomót vettem, mert kilyukadnak, de ha túléli, akkor egy két évig kinőve még jó tesire és nyárra rövidgatyának)

Póló: 1000-1500dbja

Hosszúujjó póló: 1500-2000dbja

Pulcsi: 2000-3000 dbja

Kabát:5000-10000 darabja

Overál, vagy nagyon vastag és nagyon szép kabát:10000-15000

Melegítő:2000ft

Kapucnis pulcsi 2000ft

Egyberuha: 1000-3000ft

Alkalmi csini:3000-5000



Persze volt 20ezres kabátja, meg 5000ezres pulcsija, de majdnem mindig leárazáson vásárolok, van, amikor kijön 5000ftból 7 db zarás holmi:)



Cipőre van egy szuper bolt a keletinél és egy netes oldal, a neteset nem akarom megosztani, annyira jók az áraik, pl vettem új geox bőr sportcipőt 3500ért, tonnányi cipője van, téli csizmája egy bőr magasszárú elegáns 4000, egy gyapjúbéléses extrameleg vízhatlan bőr részekkel 4000, és egy gagyibb közepesen meleg 3000 decathlonból, meg egy lidlis gagyi 3500..



Szerintem nem szálltak el az árak, csak okosan kell vásárolni.


Szerettem még a Vögelét is, de sajnos elköltözött.. Úgy gondolom nincs szükség több gyerekruhaboltra, egyszerűen nincs benne piaci rés, vannak dizájner holmik, elérhető luxusmárkák, felsőközép helyek, mint az okaiidi és mamaspapas, középrészről rengeten, mióta pedig van kik, pepco meg ugye az auchan kínálata, azóta az alsókategória is képviseltetve van..


Amire lenne igény, az a cuki egyberészes vastagabb overál, majd beleőrültem, mire találtam egy közepest, azt is használtan, mert már nem volt kapható a decathlonban abban a méretben, tényleg nagyon utánajártam. A vékony esőnadrágért is futottam pár kört, végül 6000ért vettem a tchiboból, hogy ne neonszínű lidlis legyen.

2021. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagyon attól függ hol vasarolsz. Kik, Pepco, Dechatlon vonalon feléből meguszod mint H&M vonalon és a határ meg a csillagos eg. Igény és pénztárca fuggo. Cipobol is attól függ, hogy a legjobbat akarod e/tudod e megvenni vagy a 6000ft-osat
2021. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Leginkább h&m-ben f&f-ban vásárolok. De szoktam zarában, c&a-ban, lidlben, auchanban, aldiban, sinsayben,kikben,pepcoban stb. is.

Farmert max 6000eret veszek, poloknal eleg valtozo, mert nyilvan a pepcoban 300 Ft ert is van, de max 3000ezret adok ki erte. A telikabatja most 8000 ezer volt. Cipőket is h&m-ban veszem, de ezeket inkabb jatszoterre, udvarra hordja. Nem azert, mert csúnyák vagy valami, hanem mert olcsóak szerintem 3000 ezert forintert es ezeket ugyis gyorsan elhasznalja es nem verzik a szivem, ha ujat kell venni. De siman van olyan h&m-es cipoje amit nem jatszani hord.

Egyebkent sme veszek neki draga cipoket nagyon, tavasszal kapott egy adidast, meg most karacsonyra egy Vans-t.

2021. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Kik, Pepco, Decathlon hármast szeretem, illetve sokat vásárlok használtan. A cipő az, amiből semmiképp nem veszek használtat és nem is törekszem a legolcsóbb megoldásra, az tényleg fontos, hogy a lába ne csesződjön el egy vacak cipőben.
2021. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Bakancs kb. 10 e, hotaposo 6e. Telikabat 5-10 e kozott. Melegitonadrag hm-es, abbol van kb. 10 db, 1500-2000/db Felsok takkosok abbol is olyan 7-8 db, szinten 1500/db atlagban. Elmenos nadrag csak 1 db, ill. anorak. Kb. 50-60 e kozott van az oszi telicucca. De ha az oszicipot, benticipot, tornacipot is hozzaadjuk, ill. meg egy-ket aprosagot pl. alsogatya, triko, szerintem szeptembertol tavaszig nagyon durvan 100 ezer a ruhatar.
2021. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!