Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodába mit szoktak bevinni a...

Óvodába mit szoktak bevinni a gyerek szülinapjakor? Egyáltalán mit engednek?

Figyelt kérdés
Ikreim most kezdik jövőhéten az ovit,és most lesz a szülinapjuk is.Tortára gondoltam,meg ivólére.
2014. febr. 1. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk házi tortát,sütit valami rendelet miatt nem lehetett vinni.Általában cukrászdai tortát vagy egyéb rágcsit szoktak vinni.
2014. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elfelejtettem leírni:

Mi nem ivólét szoktunk vinni,hanem egy-két üveg jó minőségű szörpöt.

2014. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ócsa válogatja, higy lehet e házi sütit bevinni. Ha nem, akkor Auchan, vagy Tesco torta - azon szerepelnek az összetevők es a készítés dátuma is - esetleg ha van olyan cukrászda, ahol minőségi bizonyítványt állítanak ki a termékről, de ez nem igazán szokás.... Barmilyen csomagolt süti, ropi, puffasztott kukorica. Nalunk 100% gyumolcslevet kertek! azt higy táv adjaka. Gyerekeknek.
2014. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak cukrász tortát lehet vinni (ÁNTSZ) miatt, ami érthető is. Ételmintát is tesznek el belőle. Így ha valami gond adódna, akkor az adott cukrászda kap büntit, és nem az ovi. DE van aki bolti apró sütit visz. Én tortát szoktam vinni, 2 hét múlva én is viszem a kisfiamnak. Én most majd szörpöt viszek be.De rostos levet is szoktam, mikor mit. Szörpike Pölöskei vagy Piroska, vagy anyukám házi málna vagy meggy szörpije. Azt nagyon szeretik a gyerkőcök.
2014. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az oviban, hogy mit engednek. Nálunk a házi tortát is elfogadják. Én cukrászdából vittem, dobozhoz tűzték a blokkot és egy papírt is bélyegzővel, hogy ki készítette. Meg gyümölcslé vagy szörp inni.
2014. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Természetesen meg fogom kérdezni,hogy mit lehet,csak gondoltam előtte egy kicsit informálódok,hogy milyen szokások vannak.A szörp tényleg jó ötlet,majd rákérdezek,hogy lehet e.Mikor szokták amúgy oda adni a gyerekeknek?Az anyuka ott lehet?Ebéd után szokták,vagy hogy?
2014. febr. 1. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk uzsonnakor volt az ünneplés es nem lehetett ott szulo. Fényképezőgépet oda lehetett adni, csináltak kepet.
2014. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet házi süteményt, annyi szeletet szoktunk vinni, hogy mindenkinek jusson egy. Vegyes csoportban vannak a gyerekek, plusz óvónőknek, dajkáknak is jusson. Inni szörpöt, vagy rostos gyümölcslét szoktunk vinni.
2014. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14.59 vagyok. Nálunk ebéd után ünnepelnek, szülő ne lehet bent.
2014. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet tortát vinni, csak csomagolt süteményt meg ivólét, ÁNTSZ rendelet szerint. De ha nagyon ragaszkodnék hozzá, szerintem engednék az Auchan-os előre csomagolt tortát.
2014. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!