Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves apukák (anyák is...

Kedves apukák (anyák is írhatnak, férjükről), lány gyermeketek hány éves koráig vitted/tervezed bevinni idegen helyen, saját nemed wc-jére a célból, hogy vigyázz rá, amíg dolgod végzed?

Figyelt kérdés

Ez is érdekel:

Mire ügyelsz, kedves apuka, erkölcsi okokból? Főleg, ha más kislányát bízták rád!! Na az pláne dilemmásnak hat... Ugyanis voltam már ilyen szituban...


Belegondoltam férfiként, hogy babysitterkedésnél ez meglehetős dilemma számomra, de ha volna egy 4-5 éves lányom, látná a pisszoárnál "pózoló" férfiakat, még az is... Vajon gyorsan bevinném-e a "kislányomat" egy wc-fülkébe, hogy ott pisiljek -így se a férfiak, se a kislány nem volna kitéve annak a fura helyzetnek, hogy látja a pisszoárnál állóakat-, vagy éppen az látjátok inkább furcsának, ha pl egy plázában ovis lányoddal együtt mennétek be a férfi wc fülkéjébe kettesben, csak azért, mert neked pisilned kell, kedves apuka, de a kislányodnak nem kell.


Visszagondolva, hogy babysitterkedtem már óvodás kislánnyal, lehetett volna hasonló szitu, komolyan zavarba jöttem volna, melyik az erkölcsös választás... Ha "saját lányomról" volna szó, akkor is dielmma, de férfi sitterként meg bevinni ismerősöm ovis lányát férfi wc-be, kettesben a fülkébe, hogy a kislány szeme láttára vizeljek, vagy ürítsek, hát nem tudom... Vagy megkérem, álljon nekem háttal?? Vagy fülkén kívül álljon vajon háttal a többi férfinak?? Meg egyáltalán, én aggódnék, h baja esne, fülkén kívül, mert a mai világban ilyen helyzetben még akkor is elrabolhatják, ha a fülke előtt ácsorog.


Mert ugyebár a női wc-be nem mehetek be férfiként, kint meg nem hagyhatok 6 év alatti gyereket, felügyelet nélkül, a wc előtt, sőt, még 10 éves esetén is meggondolandó (lásd az alább idézett másik kérdés linkjét). Ha meg kint hagynám a piszoárok előtt, akkor meg az is erkölcstelennek tűnik nekem első meggondolásra, hiszen zavarhatja a férfiakat, és/vagy a kislányt, hogy idegen férfiak ácsorognak és pisilnek, még ha némi elválasztó van is a férfiak előtt...


Remélem, érthető a megfogalmazásom és a dilemmám - valaki alábbi kérdése ihlette az enyémet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..



2016. febr. 15. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A plázában ilyen gond fel sem merülhet, mivel mindegyikben van mozgássérült vécé, amit ilyen esetekben igénybe lehet venni. Eddig egyszer jártunk úgy, hogy a férjemnek be kellett vinni a férfi vécébe az akkor 3 éves lányunkat a strandon, de akkor meg nem volt ott rajtuk kívül senki. Most 4 éves, de szerintem még mindig nem érdekelnék a pisilő bácsik.

Szerintem amúgy ilyen esetben legkésőbb 6 éves korától nyugodtan mehet a kislány egyedül a nőibe.

2016. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

elsős korában szerintem tök természetes h egyedül intézi

de már nagy csoportban is alap

szerintem kb eddig a pontig okés

2016. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, a linkelt kérdésnél is említik a mozgáskorlátozott wc-t, na de ahol nincs ilyen...?

A linkelt kérdésnél a többség azt írja -egyetértek evvel-, hogy félti a gyereket, akár még 10 évesen is, nehogy elrabolják, pl az egyik ottani beíró férje rendőr, és több, wc-s gyermekmolesztálós/-rablásos ügyük is van.


Gondoljunk bele: iskolában van egy viszonylagos védettsége a gyerkeknek! Máshol meg én nem reszkíroznám meg, h elrabolják.


Szóval, a dilemmám áll még: ha nincs mozgáskorlátozott wc, akkor én nem hagynám a wc előtt, de nem tudom, a ffi wc-n belül a fülkébe vigyem be? (És fordítson hátat nekem a 4-5 éves kislány?) Avagy hagyjam a fülkeajtó előtt bent, a ffi wc-ben, ahol aberrált alakok is megfordulnak?


(Csak zárójelben: valaki említett még egy alternatívát , én még csak-csak egyetértenék evvel, de a többség nem: a női wc-be elvileg férfi is bemehet, hiszen ott csak fülkék vannak. Persze sajnos akkor megint logikailag felmerül, h ennyi erővel az aberrált férfiak is ponthogy a lányos apa / kislánnyal babysitterkedő férfi után beslisszanhatnának a női wc-be, és a biztonságnak megint lőttek... Nem mintha női pedók nem létezhetnének, de sokkal kevesebben; viszont a pedofil férfiak is ennyi erővel beillanhatnak női wc-be, a gyerek miatt...)

2016. febr. 15. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem egyedül sem megy el idegen helyen wc-re, a kislányunkkal meg pláne nem.
2016. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves előző: férjed mit tesz, ha adott esetben nem tudsz a lányaiddal lenni, sitterre meg -tegyük fel- nincs pénzetek, vagy nem bíztok babysitterekben? Akkor a férjed, ha el kell menni otthonról, és nincs oviban a kislány(otok), akkor visszatartja a vizeletét? (Mármint a férjed.) És a férjed hólyagja kilyukad? Vagy egyéb baleset történik a férjeddel? Ez a megoldás? Nem hinném...


Ne haragudj, de nem értem, hogyan képzeled ezt el. Esetleg kifejtenéd konkrétabban, pontosabban? Köszi előre is. :)

2016. febr. 15. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem megkért egy nőt, hogy segítsen a kislánynak.
2016. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

komolyan ennyire hülye vagy ?

amit mondasz az nem általános probléma

egy 6-7 éves gyerek pont nem érdeklődik még az után hogyan pisilsz


ha a gyereknek és lány beviszed a nőibe

ha a gyereknek kell és fiú akkor a fiúba

ha neked kell és lány gyerek akkor irány a női fülke

ha neked kell és fiú a gyerek akkor a fiúba mentek

2016. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Irreális, amiket írsz, előző, egyúttal rosszindulatú.

Megkérlek, NE trollkodj. Kösz.

2016. febr. 16. 14:06
 9/10 A kérdező kommentje:
A többiek viszont normális, értelmes választ eszközöltek, korrekt módon. Köszönöm nekik az érdemleges hozzászólásukat.
2016. febr. 16. 14:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Troll hozzászóló alatt a feb 16-ain, 8 óra 11 percest értem.
2016. febr. 16. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!