Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagycsoportos kisfiam mostanáb...

Nagycsoportos kisfiam mostanában Ben 10-t néz a Cartoon Networkon, ami elég durva műsor. Múltkor megnézett egy régi kisvakondos csehszlovák mesét és elsírta magát rajta. Na akkor most mi a helyzet? Mivel magyarázzam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nálam ezek az adók nagyívben ki vannak törölve!
2008. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem ertem a kerdest, mit szeretnel tudni, ne haragudj.

Szerintem egy nagycsoportos gyereknek egyertelmuen a kisvakond valo, a Cartoon N. semmit nem tanul, az egesz ado egy jo nagy butasag, nem tudom miert engeded neki nezni, ha azt irod hogy eleg durva musor. Felesleges!

Maradjon o meg a magyar nepmeseknel, a Frakk -nal a Kisvakondnal ahogy irtad, a Garfieldnel, a Hupikek T. -nel es a Tom es Jerry-nel, no meg a sok-sok tunderi, aranyos, mulatsagos, kedves mesenel!

Utalom a Cartoon Networkot, nekem is kozel egyidos a kisfiam, es hat szeretne o nezni, de inkabb nezzuk a Mezga csaladot, azt meg en is elvezem.

2008. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos minden rajzfilmes adon hulye mesek vannak,inkabb nezzetek kozosen DVD-n jo kis meseket.Azert sirta el magat mert jobban megertette,mirol volt szo,mert elethuebb mint a masik,amit meg egy felnott sem ert nagyon.
2008. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Ja,sajnos pedig idovel ugy sem kerulheted ki a Cartoont mert minden gyerek azt nezi,majd a fiad is kovetelni fogja.
2008. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan lehetne ezt a kérdést értelmesebben feltenni kedves 2. válaszoló?
2008. dec. 1. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Az enyém is a Catoon netwok-kot nézi ,na meg a Jetix-et./6 éves/Elunta a Minimaxot,meg a Micimackót,a Vizipókot,a Frakkot,a Kisvakondot,meg a Tomas a gőzmozdonyt is.Akkor lennék megijedve ha fiú létére még mindíg a Micimackót nézné,az kissebbeknek való.Szerintem is azért sírt a fiad mert a Kisvakond érzelmileg megható,míg ezek a Ben 10 és társai nem állnak másból csak idióta dumából.Belenézek Én is a fiammal ezekbe és azt mondom,hogy ezeknek a meséknek semmi káros hatása nincs.Nem állnak másból csak semmilyen alaptörténet mellett bugyuta dumából.Az egyik fülükön bemegy a másikon kijön ennyi!!Követhetetlen a történet csak azt látni,hogy valaki mindíg a levegőben lebeg.Semmi értelmük.A fiam is szelektál egyébbként,nem köti le csak az a mese amiben van valami mondanivaló.Én pl szoktam vele mesét nézni,vannak Nekik való helyes mesék Pl:Jégkorszak,Toy story,Szörny Rt,Shrek,Stuart Little kisegér,Cápamese.A jégkorszak végén mindíg elsírja magát a fiam.

Minek nézessek vele Hófehérke és a hét törpét ha nem érdekli?!

Én sem szivesen nézek olyan filmet ami nem érdekel!A gyerekeknek már van saját ízlésük ebben a korban amit figyelembe kell vennünk.Anyám szokta mondani,hogy a gyerek csak kicsi,de nem hülye!!Milyen igaza van!!

Nehogy rossz szülőnek tartsd magad emiatt!!

2008. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megválaszoltad a kérdést.
2008. dec. 2. 20:42
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó válszadónak, "egyik fülén be a másikon ki"?Akkor te még nem hallgattál óvodás és kisiskolás gyerekeket beszélgetni.Nagy baj van szerintem ha a régi meséket elunka egy ilyen korúkisgyerek.Ajánlanám a közös meseolvasást is a mesék nézése mellett.Nálam biztosan zárolva lesznek az ilyen mesecsatornák.Egy húszhetes kismama és pedagógus
2008. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Az az anyuka, aki megadta a kerdesedre a valaszt, nagyon melle talalt a dolgoknak, hiszen 6 eves kisfiunak igenis kellene neznie a Micimackot! Meg egy felnott is szivesen megnezi. Azok a filmek ellenben, amiket szeret a gyerek nezni, nem szol masrol, csak a verekedesrol, az agresszivitasrol, teljesen eldeformalt alakokrol, es butasagokrol! Utik, verik egymast, es meg szoveg sincs a legtobben. En betiltanam ezeket a buta csatornakat, de persze mindenki ugy mergezi a gyereket, ahogy akarja.
2008. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a negyedik válaszoló vagyok.Én is ezt mondtam,hogy semmi értelme ezeknek a meséknek,és hogy az Én kisfiam szelektál nem is igazán kötik le őt ezek a mesék.Na de a Micimackó sem.És még agresszívnak sem mondható,inkább kicsit nyámnyila.Figyelem Őt és ha úgy látnám,hogy agresszívan viselkedik ezektől a meséktől természetesen nem engedném nézni.De mivel ez nem így van hagyom hagy döntse el Ő mit akar nézni.Nem törlöm ki ezeket a csatornákat alapból.Mostanában olyan ruhákat sem vesz fel amin maci van,inkább vagányabb fölsőket válasz.A játékok közül is a barátja a verekedőseket választja míg az enyém egyáltalán nem játszik ezekkel,inkább memóriakártyázik!Amíg ez így van addig nem aggódom.Szóval Te nem veszel észre durvaságot a gyerekeden hagyjad hagy tájékozódjon,és döntsön Ö mit szeret,még akkor is ha csak 6 éves!
2008. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!