Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy töltöttétek gyermeketek...

Hogy töltöttétek gyermeketek első születésnapját? Miket kapott ajándékba, milyen tortát kapott, ha kapott?

Figyelt kérdés
Meghívtátok az egész közeli családot bulizni? Minden részlet érdekelne.
2021. jan. 20. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Kórházban született. Az volt az első születésnapja.

A születés napi évfordulója még nem jött el.

2021. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
A nagyszülők és a keresztszülők jöttek.Én sütöttem neki tortát igyekeztem minimális cukorral megoldani .Nem lett olyan szép mintha cukrász csinálta volna ,de talán bababarátabb volt.Minimális játékokat /pelenkát ilyesmit kapott .Van egy tesója kis korkülönbséggel,igazából mindene meg van így az ajándékozással egyenlőre nem estünk túlzásba.
2021. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nagyszülők voltak itt, illetve a férjem testvére a családjával. Így voltunk 12-en.

4-re hívtuk őket, mert kb fél 4-ig alszik a lányunk, nem akartuk megborítani attól, hogy szülinapja van.


Kb 7-ig voltak itt. Húsleves, rántott dolgok, szülinapi torta. Lányom is kapott belőle. A tortát rendeltük, málnás mascarponés volt. Cukor is volt benne, mindenki túlélte 😅


A nappali volt kicsit feldíszítve, lufikkal HP felirattal.

A gyerekek jót játszottak, ment a kis baba zene, tetszett neki.

2021. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Nagyszülők, dédszülők, férjem öccsei, nővéreim és családjaik. Így voltunk 18-an, nekünk ez a közeli család.

Ebédre tyúkhús levest főztem, férjem papája bográcsban marhapörköltet főzött.

Volt sok sütemény, meg egy pici torta.

Kicsit feldíszítettem a házat, volt pár héliumos lufi is.

Kapott bébi taxit, hintalovat, kismotort, asztalt székekkel, mesekönyvet.

2021. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Humorból megbukott mindneki. Savanyú kisemberek :)
2021. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

A tortát én sütöttem. Piskóta, tejszínhab, barack, puding. Nem nagyon evett belőle, inkább csak mázgálta :)

Babazongorát kapott.

2021. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Mi csináltattunk tortát. A fele csokis volt, a másikfele oroszkrém.

Keresztszülei voltak itt, tőlük homokozót kapott. Szomszédék jöttek át, tőlük triciklit kapott. Így ünnepeltük meg összesen 10en.


Anyukáméktól kismotrot kapott, anyós annyit nem mondott, hogy fapapucs.


Mi a homokozóba vettünk rengeteg játékot neki, labdákat, illetve egy matato falat csinált neki az apja.

2021. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Jovoheten lesz egy éves a fiam. Csak a 2 mama meg 2 papa jön, nem akarunk tumultust. Marlenka torta lesz, mivel nem szeretjük a tornákat az legalább el fog fogyni. Amit a gyerek meg fog enni belőle 2 villával kb azt a cukormennyiséget túléli. Szinte biztos vagyok benne.

Ajándékokat így karácsony után nagyon nehéz mert amúgy is mindene megvan, úgyhogy mondtam mindenkinek, hogy apróság legyen. Max aki többet szán rá, az utalja be a babakotvenybe neki.

2021. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!