Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekkel mekkora...

3 éves gyerekkel mekkora távokat lehet lesétálni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekfüggő. Az enyém körülbelül 1 órás kirándulásokat bírt. De ha volt pihenő vagy elég érdekesség, akkor még többet.

Igazából energiájuk van bőven sokat sétálni, de egy ponton túl a legtöbb gyerek nyafogni kezd, főleg ha nem kirándulásról van szó hanem napi szintű ingázásról óvoda és lakás között - ahogy mi is egy ponton túl már unhatjuk a sétát.

2021. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

2,5 éves lányommal vàltozó


Napi 1-1,5 h-t sétàlunk.. de klasszikus túrán van, hogy fel kell venni nyakba.

2021. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Tőlűnk gyalog 2km a hegyi pincénk. Sokan lesétálja oda vissza úgy hogy még ott is sétálunk. Igaz nem egyből indulunk vissza.

Ősszel a papa utak mentünk ki de nem volt ott körbejártuk a hegyet és jöttünk is haza mert nem találtuk. Ment az okosóra gps-e így tudom hogy 6,4 km-t sétált egyhuzamban hiszti nélkül. Csak inni álltunk meg.


De amúgy gyerek függő. Akivel nem sétálnak sokat az nem biztos hogy annyira bírná.

Az én fiam amióta tud menni nincs babakocsija(11hó) és már másfél évesen is kisétáltunk a hegyre.

2021. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hozzászoktattátok-e a nagy sétákhoz.
2021. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Annak idején a fiammal egy szép márciusi napon nekiindultunk az Üllői útról, végig tömegközlekedve, gyalog. Fogaskerekűvel felmentünk a Szabadság hegyre, ott bóklásztunk egy kicsit, játszottunk a behavazott játszótéren, majd felültünk a Gyermekvasútra és elmentünk Hűvösvölgyig. Ott lesétáltunk egészen a Nagyrétig, majd vissza. Időben és távolságban nem tudom mennyi volt, de biztos ki lehet számolni. Ő még bírta volna, nekem már a nyelvem lógott, úgyhogy hazamentünk.
2021. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem a tied, csak vigyáznod kell rá?

Mert a sajátod már csak kiismerted volna 3 év alatt, gondolom nem erről szól a kérdés. Bár hajaz a pár nappal ezelőttire hogy hova lehet berakni az 1 évest "pihentetni".

2021. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Épp azért kérdezem, mert engem pld ma meglepett a sajátom, mert 4-5km távot lesétált rinya nélkül.Az utolsó 1.5km megszenvedte, de mondtam neki, hogy én nem fogom a hátsóját cipelni.Kíváncsi voltam másoknál hogy megy ez, meg hogy most én vittem túl messzire vagy ennyi azért még belefér.Főleg, hogy tényleg egy energiabomba ez a korosztály.De nagy vonalakban mindenki ugyanazt írta csak más formában.Nem értem a lepontozásokat.

Utolsó ránéztem a kérdésre, szerencsére az első 3 évben nem volt nehézségem azzal, hogy mivel kössem le,most már kezdek uncsi lenni neki.

2021. febr. 3. 23:51
 8/12 Derjaderja ***** válasza:
75%

2 évessem kb 2km-t bír, ha az ő tempójában megy az ember, és szórakoztatja ha elege van.

Az ismerős gyerekek többsége nem megy ennyit, és amúgy én is igyekszem mentőmegoldással készülni pl rövidítő út, vagy ha van lehetőség buszra szállni, ha kell, mert egyszer bedacolt messzire otthontól és nagyon rossz volt.

2021. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is volt egy időszak, mikor a 850 méterre lévő postáig se lehetett elmenni anélkül, hogy ne dacoskodott volna.Fel kellett venni, mert ha nem akkor elfeküdt.Abban az időben én se mertem vele messze menni a háztól, de ez majd apránként lecseng majd nálatok is:)
2021. febr. 4. 00:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1,5-2 km-t gond nélkül, addig nem is unják el magukat.
2021. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!