Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekkel Horvátországb...

3 éves gyerekkel Horvátországba hova érdemes menni nyaralni?

Figyelt kérdés
pl homokos strand, gyerekbarát szálloda/apartman, nincs tömeg, stb szempontból érdekel.
2016. ápr. 20. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

mi Splitbe megyünk 2 évessel. szempont volt hogy ne legyen 12 órányira, de ne is legyen sziklás a part és valamennyire nyílt legyen a tenger.

Apartman játszott csak, ugye kell a mikro, konyha stb.

Splitnek több apró kavicsos strandja is van, homok várat építeni ugyan nem fog, ha csak nincs kikotort homokozó rész, viszont vannak nagyon szép játszóterek, nagy kis kavicsos part ahol azért nem kell full a sarkában lenni.

Omist ajánlották még, de én direkt olyan helyet akartam, ahol város, piac, művelődési lehetőség is van. Omis inkább üdülő falu, nincs ott semmi csak a part meg házak.

2016. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónapos babával megyünk, Nin környékére. Homokos a tengerpart, kisebb faluban apartmant kerestünk, ami bababarát.


Rab sziget volt a másik esélyes, csak ott már sokszor voltunk (akkor még gyerek nélkül). Gyerekkel jó szerintem, homokos partok, játszóterek, bár ott sokan vannak, de tényleg gyerekbarát.


Brac szigetet is nézegettem, mikor szállást keresgéltem, ott is vannak jó strandok, stb. Én végül a rövidebb utazás miatt maradtam Nin mellett. A szigetekre megy ugye még kompozni is kell, ami plusz idő. Mondjuk Rabnál nem sok, közel van a parthoz, és nagyon gyakran jár a komp.

2016. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi Trogirban voltunk, aprókavicsos strandon 3 éves kislánnyal, de szerintem szebbek is a kavicsos strandok. Omisban is strandoltunk a homokos strandon egyik nap de nem volt annyira jó.

Korábban még mikor nem volt gyerekem, voltam Rab szigeten, és akkor azt gondoltam hogy milyen klassz hely ez a kisgyerekeknek. Nagyon lassan mélyül a tenger és homokos. Ott apartmanban laktunk, Rab városában pedig jót lehet sétálni.

2016. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!