Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korlátozott anyagi keret...

Korlátozott anyagi keret esetén, ti hova mennétek 3éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
3-4 nap wellnes hotelbe vagy inkább 1-1napos kirándulások?pl. közeli élményfürdők,Balaton többször,csak nem aludnánk ott.
2017. júl. 14. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szuper, ingyenes játszóterek vannak, erdők, mezők, ahol lehet kirándulni, ingyenes strandok... én keresném a változatosságot. 4 nap egy wellness-ben nem a gyerek álma, hanem a szülőké, szerintem. Persze, családfüggő, de én a változatosságot választottam a két gyerekemnek. Ahogy az sem baj, ha nem megyünk sehova, itthon játszik az egész család együtt. Ezzel sincs baj. Az én nagy fiam is 3.5 éves, és azt látom rajta, hogy nem a hely, hanem az számít, hogy anya és apa is ott van, és hangosan nevetünk. Ő akkor már maradéktalanul boldog.
2017. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Én ebben az esetben inkább az 1-1 napos kirándulásokat választanám.
2017. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

En kisfiam most eves, de minden nyaron megyunk belso medences szallodaba es imadja. Mar 3 evesen is izgatottan segitett csomagolni, imadta hogy mashol alszunk, es egesz nap porgott. A svedasztalos reggel, apaval "buvarkodad" a medenceben, az adott varos felfedrzese,este megint medencezes, majd a svedasztalos vacsi. Baratkozott a tobbi gyerekkel, imadta.


De emellett mentunk itthon egynapo ingyen programokra is, vagy olcsobbakra, a ketto nem zarja ki egymast. Minden program plusz elmeny es nagyon nem igaz, hogy a gyerek egy hoteles nyaralast nem elvez. Ahol mi megfordultunk, mindben volt animacio, gyerekmedence.

2017. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
3-4 nap wellnessből bőven kijön egy apartman egy hétre!
2017. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kemping nem jó? Mi két gyerekkel voltunk, mindenki élvezte. Van saját strand, ahol lehet pancsolni, annak meg kimondottan örültek, amikor lángos volt ebédre.

Ennél csak az olcsóbb, ha rokonoknál ott tudtok aludni egy estét, vagy átadják a hétvégi telket pár napra.

2017. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Gyereke válogatja, de pl. a svédasztal tipikusan az amit inkább a szülő élvez, hacsak nem egy zabagép a gyerek. Ezért nem kell teljes árat fizetni, mert amit ő megeszik az szinte semmi, max. első nap meglepődik a sokféle kaja láttán, de kb. nekik ez ennyi.

A másik meg a belső medence nyáron teljesen felesleges, amikor jó az idő kint is lehet pancsolni, akár medencében, akár temészetes vízben. Én ezt a rosszabb időre tartogatnám.

Továbbá az animátor és a játszóház is teljesen felesleges az is csak arra jó, h helyetted szórakoztassa a gyereket, amikor a nyaralásnak pont az ellentéte lenne a lényege, h együtt szerezzen a család élményeket.

Tehát ha szűkösek az anyagi lehetőségek én semmiképpen nem mennék wellnessbe, mert ahogy ezt előtte írták ez inkább a szülőnek jó. Annyi igazság van benne, hogy ami a szülőnek jó, az közvetetten a gyereknek is, szóval így végülis a gyereknek is jó. :)

Én is inkább mennék hosszabb időre esetleg apartmanban vagy tópartra vagy valamilyen jó kis kirándulós helyre. A lényeg az közösen szerezzetek élményeket.

2017. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A belső medence nyáron pont tök hasznos. Egész évben dolgozunk. Nem akarom, hogy az összvissz egy hét nyaraláson a rossz idő miatt be se mehessünk a Balcsiba. Ha esik, akkor meg a szobában üljünk. Szeretnénk magunkat igazán jól érezni, szabadon, legalább ebben az egy hétben.
2017. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!