Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tehetem konnyebbe egy...

Hogy tehetem konnyebbe egy 3eves kislany eletet(uj ovi,uj lakas, kisteso tervezese ,illetve vissza mennek 8oraban dolgozni)?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdodik kislanyomnak az ovi(evvesztes),juliusban tervezunk uj lakasba koltozni es kb akkor mennek vissza 8oraban dolgozni illetve tervezzuk a kistesot is.Kicsit aggodom hogy sok lenne neki a valtozas.Eddig az anyukamnal laktunk.Hogy tehetnem neki konnyebbe ezt az idoszakot?
2021. febr. 5. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Túlaggódod. Júliusban megszokja a lakást, szeptemberben az ovit, ha meg dolgozol, akkor nyilván nem azonnal jön a tesó, hanem úgy egy év múlva.
2021. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom h seruljon :( Parom azt mondta h azt is lehet h az elso idokben heti 2-3napot a mamanal alszunk h szokja az uj helyet de ne legyen olyan drasztikus.Az jo otlet lenne?Vagy jobb ha inkabb nem? Igen,a babas probalkozasok szeptember-oktoberben kezdodnenek
2021. febr. 5. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Másfél évessel költözködtünk annó. Amíg cipeltük a bútorokat, a mamánál aludt 2-3 napot. Előtte volt kint az új háznál párszor. Aztán hazajött az új szobájába a régi bútorai közé. Rá 2 hónapra kezdte a bölcsit. Aztán mentem dolgozni. Szeptemberre megszületett a húga. Semmi baja nem lett. :)
2021. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja még valami. Egy pici gyereknek ott van otthon, ahol a családja van. Te ott leszel, mosolyogsz, örülsz a szép új lakásnak, és akkor neki is tetszeni fog.
2021. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2021. febr. 5. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy két évessel költöztem szeptemberben. Váltunk, tehát nem laktunk tovább együtt az apjával. Az új lakást nem volt lehetősége látni előtte. És akkor volt a kisteso négy hónapos. Kb két napig volt zizi. Semmi baja, nem kell túlaggódni.
2021. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 2 éves volt a lányom mikor költöztünk. Segített pakolni, tetszett az új szobája is. Egy hét múlva kezdte a bölcsit. Én egy hónap múlva mentem dolgozni.

Az itt lakást gyorsan megszokta. A bölcsibe szokás nehezebb volt (de ez inkább a természetéből adódik)

Nálunk a tesók csak ezek után 3 évvel jöttek.

Túl aggódod szerintem. Nyugi nem lesz gond

2021. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2021. febr. 12. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!