Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor ereztetek hogy konnyebb,...

Mikor ereztetek hogy konnyebb, amikor megtanult jarni a babatok vagy elotte?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előtte:)
2009. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
előtte
2009. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen előtte.Majd leszakadt a derekam mikor fogtam a kis kezecskéjét és mentem vele.Ha megálltunk ordított:S

Alig tudtam tőle csinálni a dolgomat.Miután már gyedül ment egy kicsivel könnyebb volt.A hátam már nem fájt :D de nagyon kellett figyelni mikor esik el.Nehogy beverje a fejét.Már jó most lesz 6 éves!:)

2009. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fú hát előtte sokkal könnyebb volt,én mindig nosztalgiával gondolok vissza arra a boldog időszakra mikor olyan 2-3 hós már elmúlt és egészen olyan 14 hós koráig amikor is nekiindult a világnak. Ebben a rövidke időszakban olyan jó volt:) Már érdeklődött minden iránt, kedves volt, barátságos, szépen fejlődött, evett és mikor még csak mászva követett a lakásban, volt esélyem rá, hogy utolérjem.

Ez már a múlté, szalad , rohan, nem érzi a veszélyt,köszöni nem kér enni sokszor, és önálló akarata mindig ellenkezője annak amit én szeretnék :)

2 éves:)

2009. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Előtte.

Most már nagyon kell figyelni rá,állandóan rohan,elesik,megüti magát majd rohan tovább.

Egy perc alatt képest káoszt csinálni és még csak 13 hónapos!:)

2009. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előtte!!Beleültettema baby-hintába kint volt velem a konyhában amikor főztem,most meg ő akar főzni 16hós:-)))imádom!!!
2009. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
juhh hat nem tul biztato!az en fiam 12honapos,1kezen fogva kell menni vele es hat a derekamrol ne beszzeljek.Allig varom h egyedul menjen,de ha ezt irjatok...:) Na de hamarossan megtudom,mar 8,10lepest egyedul tesz meg es addig en szoritom a fogam h mikor esik :D minden jot koszi a valaszokat.
2009. aug. 15. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de nekem határozottan könnyebb volt utána. Mondjuk ő nem volt olyan , hogy mindent szétszedett, mászott fel mindenre, nagyon szófogadó volt/!/, nem volt vakmerő, viszont már sokkal több mindent lehetett vele játszani, ő is jobban el tudta magát foglalni. Ez abszolut gyerekfüggő szerintem.
2009. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenképpen UTÁNA!

Megszűnt a félénksége, már kimehetek egyedül a vécére is!!!:) Tudja, hogy hipp-hopp jöhet utánam. Annyiból persze nehezebb, hogy hirtelen olyan dolgokat is elér, és oda is bejut, ahová eddig nem. Jobban kell figyelni. De az én kisfiam azóta jóval kevesebbet sír.

2009. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előtte!!! Pedig előtte sem volt egy könnyű természetű kisfiú, egész nap ordított mindenért. Azóta kevesebbet kiabál, viszont nincs egy perc nyugalmam. Mindenfelé rohangászik le, s föl a lakásban, kertben, mindenhol. Egy percre sem lehet magára hagyni, mert simán összetöri magát egy fél perc alatt. Mindig tele van kék, zöld foltokkal az egész feje és teste, pedig állandóan ott vagyok mellette. (Lassan 17 hónapos kisfiú anyukája)
2009. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!