Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5eves, igen-igen eleven...

1,5eves, igen-igen eleven gyerekkel 12oras repulout. Szerintetek? Mit csinaljunk, hogy kicsit konnyebben atveszeljuk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha jó fej a gyerekorvos akkor ad neki gyenge nyugtatót (nem ér lepontozni van ilyen!)

Ha nem jó fej,akkor citromfű tea +homeopátiás nyugtató kúp.

2012. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok-sok könyv, játék, olyan is, amivel még nem találkozott. Sokaknál beválik, hogy pl kis zsebes tároló minden zsebébe rejt vm játékot, minden órában ki lehet egyet nyitni. Legyen benne újdonság, pl egyszerű kirakó, formadobáló, amivel elszüttyög. Vigyél papírt, ceruzát, rajzoljatok, olvassatok, vagy esetleg gyurmázzatok. Autóúton hallottam már olyat is, hogy a 2 hátsó ablak közé kifeszítettek egy kötelet, rálógattak egy autót, és az út előrehaladtával tolták az kisautót is előre. Így tudja vizualizálni, hogy meddig kell még ott ülni. Mondjuk ez repülőn nehezebben kivitelezhető, de valami hasonlót készíthetsz.
2012. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amit az előző leírt azok jók, de 12 óra az tényleg rengeteg, ezek a játékok 2-3 óráig tartanak ki.

arra tudok még gondolni, hogy ha nem éjszaka utaztok, akkor éjszaka keveset hagyjátok aludni, tehát kicsit később teszitek le és 2-3 órával korábban felkeltitek, így aludna a repülőn pár órát. mondjuk ez nem tudom mennyire kivitelezhető, ha jól tudom 1,5 éves még az öledben ül :S


majd írd meg hogy sikerült!

2012. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!