Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elolvasnátok, hátha a mi...

Elolvasnátok, hátha a mi esetünkből tanul más is, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést tettem fel pár hónapja,hogy a kislányom,aki szobatiszta lett magától,egy ideig szólt ügyesen előre,és volt egy idő,hogy direkt becsurgatott.Ez sokszor visszatérő probléma volt,és én teljesen kétségbe voltam esve,és mikor bepisilt,akkor mindig rászoltam,mivel tudtam,hogy direkt csinálja.Egyszer viszont megelégeltem a rászólást,és mikor bepisilt meg se szólaltam,hanem hang nélkül átöltöztettem.Aranyom meg csak lesett.Utána még egyszer bepróbálkozott,de akkor se szóltam semmit.Azóta sose tért vissza már lassan egy hónapja ez a hóbortja,és képes fél órát is visszatartani a pisit,még mikor nagyon kell neki akkor is.Előtte is vissza tudta,de direkt pisilt be,mert tetszett neki,hogy mérges voltam.Ugyhogy nálunk bevált,hogy szó nélkül hagytam,és igy már nem volt neki vicces bepisilni.

Csak azért irtam ki,hogy ha esetleg valaki van hasonló helyzetbe,hogy a gyerezeke bosszantásból bepisil,holott már teljesen biztos,hogy szobatiszta,akkor az esetleg próbálja meg,hátha neki is beválik.Remélem azért sokaknak segítettem.Minden jót:Egy kétéves kislány anyucija


2010. aug. 16. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, hogy leírtad! Mi még előtte állunk ennek a dolognak, úgyhogy nekem mindenképp hasznos volt! :-)
2010. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs gyerkőcöm de köszi a jótanácsot :D elteszem későbbi használatra.
2010. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
köszi, h milyen kis gonoszok tudnak lenni!...a fiam két éves és most tanulgatjuk
2010. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De ari vagy! Mi is épp előtte állunk, így eltárolom az infót, ha esetleg hasonló helyzetbe kerülök a tökivel. Köszi! :)
2010. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olvastam már erről, de jó tudni, hogy használ is:)

Nagylányom 5. napja szobatiszta:-) , remélem nem lesz gond.

2010. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt kipróbálom. Nálunk most pont ez van! Idáig szobatiszta volt, most meg bepisil, bekakil. Sőt, ha nem veszem észre időben még gyomorforgató dolgokat is kitalál. Remélem bejön a tipped :)
2010. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tök jó! Kitalálhatnánk egy oldalt, amin a problémáinkra találunk megoldást! Hátha tudunk ezzel segíteni egymáson! Köszi!
2010. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ráértek még... . . .. . . .
2020. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!