Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves gyereketeknek milyen...

5 éves gyereketeknek milyen szülinapi zsúrja volt?

Figyelt kérdés
Közeledik az 5. szülinap, most először lesz, hogy a kis ovis barátait is szeretné meghívni "bulizni" :) Nem sokat, 3 kis barátját. Bár még van jópár hetünk, de már nyúz, hogy mikor szólunk már nekik stb. Ti hogy csináltátok? Meddig tart egy ilyen korosztálynak egy buli? A szülőket is illik ilyenkor meghívni? Egyikükkel jóban vagyok, a másik 2 gyerek szüleit egyáltalán nem ismerem.. Ti kitaláltatok nekik programokat vagy csak játszottak szabadon amihez kedvük volt?

2021. febr. 11. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az ovis bulik szülős bulik.


Én csinálnék programot, mert csoportos szabad játéknál gyakran van balhè a gyerekek közt:)

2021. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában 3-ra jönnek, és 6-7 fele hazamennek. Kaja nem kell igazából, torta legyen, és mellé egy kis ropi, más sosem fogy. Nálam csak azok a szülők szoktak maradni, akikkel jóban vagyok, és amúgyis összejárunk, a többiek simán itthagyják a gyerekeket, legalábbis a bátrabbját.

Én programokat nem nagyon szoktam kitalálni nekik, általában bújócskázni kezdenek, meg visítva futkosnak fel-alá a lépcsőn, és még sosem panaszkodott egyik sem, hogy unatkozna. :) Megpróbálkozhatsz pár egyszerűbb irányított játékkal, de nem nagyon van rá szükség tapasztalataim szerint, pláne ilyen kicsi létszámnál.

2021. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Nekem semmi kedvem bájcsevegni az általam alig ismert gyerekek még kevésbé ismert szüleivel...nálunk a szuletesnap családi esemény, a nagyszuloket hívjuk meg, nincs ovis buli. Én azt gondolom ekkora gyereknek még felesleges. Az meg végképp nem hiányzik hogy a nálunk szülő nélkül jelen lévő gyerekekkel történjen bármi (apróbb baleset a játék hevében stb). Aztán anyu-apu majd feljelent hogy nem vigyaztam Ödönkére:D na köszi nem...
2021. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!