Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elmennétek kirándulni 3...

Ti elmennétek kirándulni 3 napra a 2,5 éves gyereketek nélkül?

Figyelt kérdés
Most hagyom őt elősször magára több napra és egy kicsit félek..nem fog rám haragudni?

2019. aug. 14. 14:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nagyszülőknél lesz
2019. aug. 14. 14:31
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
6 év alatti gyerek nélkül nem. Ebben a korban a legsérülékenyebbek a gyerekek. Ő szegény nem tudhatja hogy visszamész, hiába mondja majd a nagyi. Sírni fog utánad.
2019. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Enyém 2 éves múlt 3 hónappal, amikor először anyuéknál hagytuk (főiskolai találkozó volt 300 km-re, de akkor már összekötöttük egy 3 napos kirándulással a férjemmel.

Nálunk semmi gond nem volt, pedig nagyon rám volt nőve a kislányom:) Az is számít, mennyire kötődik a nagyszülőkhöz, nálunk imádták anyuék, és ő is anyuékat.

Szerintem menj nyugodtan, 3 nap nem a világ:)

2019. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
El. Nem kell ezt agyon aggódni. Ha jonkezekben lesz, em először hagyod velük, nem először alszik nélküled, nem lesz gond
2019. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Pár hónappal ezelőtt olvastam, hogy egy elvált anyuka egy hétre az apjára bízta a 4 éves kislányát. Az lett gyerek nem akart többet az apukájához menni.
2019. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. aug. 14. 14:49
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Elsőre 3 napra biztos nem, enyém kerek egy évvel idősebb de 1 éjszakánál többet nem is aludna sehol mai napig.

Pedig sokat van mamákkal-papákkal, de ez nekem is meg neki is hosszú idő lenne, főleg hogy az se tudod hogy viselkedik nélküled 1 éjszakát sem.

2019. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem vidd a gyereket is. Biztosan jól fog szórakozni. Ha férfival utazol el, akkor is biztos lehet olyan szállást, ahol van gyerekszoba.
2019. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezt nem lehet így eldonteni. Nem fekete és fehér. Nem mindegy a gyerek személyisége, nem mindegy hogy a nagyszülők mennyire aktív része az életeteknek. És a kettő együtt sem mindegy.

Te ismered a saját gyereked, csak te illetve ti tudjátok eldonteni.

2019. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

A gyerek érzékenysége mellett attól is függ, hogy mihez volt eddig szoktatva és mennyire lehet neki megmagyarázni a dolgokat. Mennyire gyakran van a nagyszülőknél? Aludt már éjszaka ott? Akár veletek is.

Én még csak nagynéni vagyok, unokaöccsről és húgokról tudok nyilatkozni. Az egyik testvérem gyerekei sokat vannak a szüleimnél, biztonságban érzik magukat velük (szerintem ez nagyon fontos) és a nagyobbiknak már másfél évesen el lehetett magyarázni, hogy az anyja elment este például szülinapozni, reggel már ő is nálunk lesz, nem sírt és nem volt harag, párszor kérdezte, hogy "Anya hol?", de ennyi. Két évesen mi is és a szüleim is vitték hétvégi kirándulásokra, nem volt vele gond, pedig nem az a merész felfedező típus. A másik tesóm felesége nem szívesen engedi ki a kezeiből a gyerekeket, ritkán vannak a nagyszülőknél, még olyan sem volt, hogy a 2 éves a szüleimnél éjszakázott volna. Na őt nem hagynám 3 napra magára a nagyszülőkkel.

2019. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!