Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-2,5 éves gyereketek mennyit...

2-2,5 éves gyereketek mennyit iszik egy nap?

Figyelt kérdés
Az enyém elég keveset (2-3 dl, meg 6 dl tejalapú), a gyerekorvos folyton cseszeget, hogy igyon, igyon, ez kevés, és száraz a bőre... De nem tudok többet beleerőltetni.

2019. jan. 24. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

1.5-2litert attol fugg meleg van e stb,


Tenyleg keveset iszik a gyerked...

Bar en meg attol tartok, h az enyem sokat ..

2019. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, az enyém egésznap tejet/tápszert inna... Van, hogy inkább csak azért adok, hogy a folyadék meglegyen. Üdítő, víz, szörp 3 dl. Teát nem issza meg. :/
2019. jan. 24. 21:51
 3/6 A kérdező kommentje:

2 liter nem semmi. Bár túl sokat inni elvileg nem lehet.

Nekem a 9 éves is jó, ha az 1 litert megissza, de azért már könyörögnöm kell.

2019. jan. 24. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, nem vagy egyedül. Nekem a kisebbik 3 éves, örülök ha fél litert megiszik. A nagyobbik is max nyáron iszik meg 1 liternél többet, pedig ő már 6.-os.

Azt mondják az ember szervezete érzi ha szükség van az italra, én se figyeltem sose mennyit iszok.

2019. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok,

Nekem bolcsibol hazafele megissza kb huzora a 1.5-2dl t, a napi 2-3dl ezert nagyon kevesnek tunik, a fiam tejalaput nm igen szereti, talan 1 max 2dl ha lecsuszik abbol.

Mondjuk en sokszr kinalgatom, most epp beteg, szinte csak iszik, de siman meg van a 1.5liter

2019. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1,5 liter az én lányomnál is megvan, csapvízből. Mellé 2 dl gyümilé 2-3 naponta, és napi 2-3 dl tej.

Nekem nem kell kínálni, mert kiszolgálja magát. Ha szomjas, megy a fürdőbe és iszik. 2,5 éves

2019. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!