Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor egyik taktika sem jön be?

Mikor egyik taktika sem jön be?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre erősödik lányomnál a hiszti, a dac. Sem a ráhagyás, sem a büntetősarok, sem a magyarázás, sem a figyelemelterelés, semmi nem válik be!

Egyszerűen olyan kitartóan ordít ha valami nem úgy történik ahogy Ő akarja, hogy akár fél órán át is képes teljes hangerővel ordítani!

Nálatok hogy van ez 2-2.5 éves gyerkőcnél?


2010. aug. 17. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Probáld meg azt h jol megvered a kicsi segét, az majd fog hatni...lehet h túl durván hangzik de 1 két és fél éves gyereket már meg kell verni.Ez csak egy tanács!
2010. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a kislányom, és dettó olyan mint a tiéd, hisztizik, ha kell, ha nem! Pedig én aztán ha valamire azt mondom, hogy nem, akkor az tényleg NEM! Szóval nem tudom mitől lett ilyen, bár halvány sejtésem van: anya azt mondta, tökéletesen olyan, mint én voltam kicsinek!
2010. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy jó cikk a hisztiről,és a kezeléséről.

2010. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, van vagyis volt...

Kitarto ignorancia es/vagy buntetosarok...

Nekem mar csak emlekeztetni kell, ha indul a hiszti. Ha az utcan vagyunk a babakocsiba valo belakatolassal, ha otthon meg a szobajaban valo ucsorgessel jatekok nelkul...eltartott egy darabig.

A masik trukkom meg, a te csinalod, vagy en csinalom neked pl. oltozkodesnel mert imad pucerkodni amivel nincs is gond de nem mehetunk ki egyszal bugyiban! Hatarozottan kerdezem, o pedig valaszthat

2010. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szokott néha kapni a fenekére, sőt volt már nem egyszer hideg vizes arcmosás is, mert képtelen voltam máshogy lenyugtatni.

Következetes vagyok, ami nem, az máskor is nem. Mégis kiakad olyanon is amit sosem szabadott csinálni.

2010. aug. 17. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:

jaja mintha az én fiamat írtad le volna pedig ő 3 éves lesz októberben. már sokszor kiakadunk rajta!

remélem megváltozik hamarosan!

2010. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendkívül okos ötlet egy ordító gyereket megverni,h elhallgasson.:/

Nálunk ennyi idősen-még később is-szinte kivétel nélkül mindig bejött a Hisztimanó.:)Amikor elkezdődött a hiszti,csak elrikkantottam magam-muszáj túlkiabálni,különben nem hallja-,h Ott a Hisztimanó!-és veszettül mutogattam bármerre,utcán a bokrok alá,az égre-ha pont ment arra valami-,otthon szoba sarkába,asztal alá,akárhova.általában azonnal abbamaradt a sírás,és elkezdték keresni,ilyenkor érdemes még fokozni a hangulatot össze-vissza mutogatva,h ott sapkája csücske,kilóg a cipője és hasonlókat.

Nálunk ez volt a leghatásosabb ellenszer.

2010. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az enyémnek a hisztimanóra meg se rebbent a szeme. Odanézett és ordított továb. Én most azt próbálgatom megint (mert már én is mindent próbáltam) hogy otthagyom, vagy beküldöm a szobába hogy szégyelje magát. Ha úton vagyunk, én is bevágom a kocsiba ha hiszti van (természetesen előbb megkérdem hogy abba hagya e, és ha nem akkor). Ma pl utánoztam, és elröhögte magát a döbbenettől Mondjuk elég hülyén is nézhettem ki:))
2010. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18.17 vagyok:nálunk meg az utánozás nem jön be.:))(Férjem azt is kipróbálta,h mellé fekszik ordítani,de attól csak még jobban nekikeseredtek.:)))Elviccelni sem lehet,csak a Hisztimanó működik.Ahány gyerek,annyi féle.:))
2010. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!