Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit néz tévét a 3—4 éves...

Mennyit néz tévét a 3—4 éves gyereked?

Figyelt kérdés

Minden nap nézhet valamit? Mit, miket néz?

Az enyém heti 2—3 alkalommal nézhet meg 1—1 rész kb. 20—25 perces mesét. Lehet túl szigorú vagyok ebben?



2021. febr. 20. 21:13
1 2
 1/18 anonim válasza:
85%

Szerintem egy ilyen kicsinek teljesen elég ennyi tv.

Sajnos a mai világban sokan azt csinálják, hogy berakják a tv elé a gyereket és ott hagyják órákra csak, hogy ne keljen rá figyelni.

2021. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy gondolom ahogy at elso calaszolo, csak aztan meg jon haza a gyerek az ovibol es sorolja nekem az x mese y szereplogardajat, amit a kis pajtasaitol tanult. Gondolom, ez ott koztul tema es azert kicsit aggaszt, hogy emiatt kikozositik, mert az en gyerekemnek fogalma sincs ezekrol. :)
2021. febr. 20. 21:25
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

5 évesem havi egyszer-kétszer néz csak tévét, a többi napokon olvasott mese van.

Nem látom hátrányát.

2021. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaj latom nem sikerult irni ;) elnezest. A kerdest gepen irtam de azota attertem a telefonra, azert ez a sok elgepeles.
2021. febr. 20. 21:27
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
3 ezt hogy tudod kivitelezni ?Most voltam gyakorlaton egy oviban ,ahol az ebéd után minden nap mesenézés volt.
2021. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Szegény kisgyerek :(

Anyuka! Egy picit lehetnel engedékenyebb!

Csórikám, azt se tudja oviba, mirol beszél a többi gyerek. :(

2021. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém ennél sokkal többet néz, napi 1-2 órát, tudom, hogy sok, ezt legalább nem egyszerre, 3-szor fél órát kb., jelenleg nem jár oviba, ha járna ennél kevesebbet nézne.
2021. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5os. Uhh. Nalunk ilyen nincs. Olvasni szoktak itt az óvónők nekik délben.

6os :) cuki vagy. Azert annyira nem szegeny. Minden nap tobb meset is olvasunk neki este es delutan is. Reggel meg hangoskonyvet szoktam bekapcsolni oltozkodeshez.

2021. febr. 20. 21:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Tényleg cuki vagyok? Te is! :)
2021. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Ajánlom, hogy a tv-t ne magyarul nézze! Németül, vagy angolul, legalább abból is tanul. Később hasznát fogja venni.
2021. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!