Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi tévét engedélyeztek az...

Mennyi tévét engedélyeztek az egy-másfél éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nem sokat tévézik, el tudjuk magunkat foglalni játékkal, olvasással, de nagyon szereti a Kisvakondot és a Bogyó és Babócát, nem szeretném megfosztani tőle, tökre örül, ha meghallja a főcímeket. Nálatok mennyi tévézés van egy nap és milyen szisztéma szerint? Lefekvés előtt? Napközben?
2011. febr. 22. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen idős korában napi kb. 25-30 perc volt, amíg a gyerekdalokat végignéztük. Nem minden nap, de azért hétköznap általában megnéztük dvdn.
2011. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak szombaton van tévézés, kb 45 perc.
2011. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

szia,


nálunk reggel a készülődés közben van mese, amíg issza a tejet és este elalvás előtt 3-4 rész valamelyik kedvencéből (Thomas, Pingu, Bob mester). hétvégén többet engedünk Neki, olyankor d.u is mesézhet, attól függ milyen idő van kint, mert ha nincs hideg megyünk ki és akkor nem is hiányzik Neki a TV, de ha bent vagyunk, akkor van, hogy 1-2 órát megy a tévé.


Ági

2011. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk is reggel van mese.

Mindem reggel Dórával nyitjuk a napot.Imádja a kisfiam.

Kb 3 rész néz végig addig én rendet rakok elkészítem a reggelit stb.Napközbe nem nézünk tévét.Este szoktunk még egy nagyon kicsit fürdés után youtubozni akkor buszokat meg villamosokat meg a tv macit nézünk.

2011. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Lehet nem vagyok olyan szigorú, mint ti, de én nem tiltom a tv-től. Nem szabom meg neki, hogy csak reggel 8-9-ig, stb... És láss csodát, nem is érdekli a tv, kivéve 1-2 mesét, de egyfolytában soha nem nézi. Egyedül az esti lefekvéskor míg megissza a tejcsit, addig nézi meg a kedvencét a Pingut. (pár perces mese)
2011. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en fiam mar 4 eves,de most kezdett el a mesek irant erdeklodni,ugy fel eve.Pedig en is bekapcsoltam neki reggel,de ha hiszitek ha nem ra se nezett a mesekre,csak akkor figyelt oda ha az animal planet ment:)De szerintem nyugodtan megnezhet 2-3 meset is csak jol figyelj oda mi megy...
2011. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. febr. 23. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:

nalunk miki eger es bob mester fuggoseg van

2-3 resz naponnta siman

sajnos mazsola es tadet, bogyo es baboczat meg ilyesmiket nem szereti, pedig probalom :(

2011. febr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Miki egér hál istennek nem érdekli ( engem a hideg is kiráz attól az egértől:)) ), de a bob mestert most megmutattam, és mivel nagyon érdeklődik az autók iránt, tetszett neki, főleg a markoló.

köszönöm szépen.

2011. febr. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!