Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » B-Twin Decathlonos bicikli 4...

B-Twin Decathlonos bicikli 4 évesnek?

Figyelt kérdés
Futóbicikli után az elsô rendes biciklije lenne, akinek van tapasztalata a B-Twin márkáról, megosztaná?
2021. márc. 6. 16:04
 1/9 anonim válasza:
0%
Az olcsóak szétesnek. A drágák jók.
2021. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Igaz nekünk a futó bicó B-twines de szerintem erős strapabiró bicók.
2021. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tanuló biciklis futóbiciklit cseréltük 16osra. Imádom. 35ér vettük ha jól emlékszem. Semmi baja egy éve nyúzza a most 3és fél évesem(magas azért vettünk 16osat)
2021. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak btwin 20 biciklije van nagyon strapabíró bicikli igaz én ezt 2 éve használtan vettem semmi baja sem volt .és most sincs bár gumit cseréltünk rajta mert kilyukadt de amúgy nagyon jó bicaj . Következő biciklije is ilyen márkályu lesz csak 24.
2021. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk van 14es és 16os is. A minőséggel semmi gondom, a méretezéssel igen. 110 centis a lányom, a 14es kicsinek tűnik, a 16os viszont még nagy. A 14esnél rövidnek találom a pedál hosszát, emiatt nehéz vele elindulni (remélem érthető).


Mielőtt vesztek, szerintem mindenképpen próbáljátok ki hogy kényelmes e a gyerkőcnek.

2021. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk ugyanez van, mimt az 5-os valaszolonal. A 14-esen már olyan bután ül a lányom (110cm), látszik hogy az már kicsi. De a 16-os még túl nagy, ha teljesen le van engedve a nyereg, akkor sem tudja letenni a lábát a foldre. Márpedig ő csak úgy érzi magát biztonságban ha le tud támasztani mikor megáll.
2021. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jók, kB karbantartás mentesek, a kitámasztót meg le lehet venni utána tud már két keréken is menni.
2021. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. márc. 6. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:
És még valami méretezésről lányom 20 biciklije most 2 év után kezdi kinőni most már legmagasabb állásban van nyereg . meg kb 146 cm lányom és most szólt hogy lassan lecserélhetjük.
2021. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!