Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 es 9 evesek agyonszekaljak...

7 es 9 evesek agyonszekaljak egymast?

Figyelt kérdés
Lanyok, elso lockdown ota egymas agyara (es a mienkre) mennek, keptelenek egy legterben meglenni es egyre rosszabb a helyzet, semmi sem jo amit a masik mond/csinal/ahogy nez, hagyd abba, te hagyd abba/nem igy kellett volna csinalnod/megy a szobeli adok-kapok es nem segit sem a szep szo sem az elszeparalas, raadasul sulibamenet, autoban muszaj egy helyen lenniuk, egyik sem enged es azutan is megy a szekalas ha rajuk szolunk. Olyanok mint egy rossz hazaspar akin parterapia sem segit, de nekik meg van min 10evuk egyutt. Talalt mar erre vki megoldast? Kulon-kulon mindketto jo fej, egymassal nem kompatibilisek.
2021. ápr. 4. 08:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Azonos neműek?
2021. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Adj nekik feladatot! Velünk ezt csinálták a szüleink,szintén lányok vagyunk 2,5 év korkülönbséggel. És addig kellett csinálni, amíg nem volt időnk se unalmunkban egymást piszkálni. Ha közben megint kínlódtunk, akkor mondták, hogy "Látom Zsuzsika ráér, akkor lenne még egy feladat: ki kell takarítani a medencét/kigyomlálni a kertet/lefesteni a kutyaólat/kiválogatni a téli-nyári ruhákat stb."

Egyébként a sok feladat közben valahogy mi megkedveltük egymást, mert elkezdtünk egymásnak panaszkodni, hogy ez milyen kiszúrás már. Aztán alig vártuk, hogy játszhassunk végre egy társassal vagy menjünk valamerre.

2021. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Hopp, bocsiii. :) Értő olvasás. :) Szóval lányok.
2021. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Testvérek. Ez a dolguk, hogy öljék egymást. Miért akarod elb@$zni a gyerekkorukat?

Felnőnek úgyis jóba lesznej (de minimum tudnak viselkedni).

2021. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Neked az a gyerekkor, hogy a testvérek ölik egymást?


Nekem az volt, hogy felnéztem bátyámra, imadtam, imádom mai napig, ugatott rengeteget, de az nem szekálás, főleg nem folyamatosan.


Aki a feladatokst irta, neki van igaza.

2021. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4 azert mert muszaj nemi kompromisszumkeszseget, csapatmunkat tanulni kell gyerekkorban is, megtanulni h ha vki beszologat, azt hogyan kezelje es ne robbanjon es ne orditson mint egy ork. Es foleg mert az en jokedvemet is elrontja ha a hatter"zene" egesz nap vinnyogas es nyafogas h tegyek igazsagot. Jobb a bekesseg. En is felnott koromra lettem joban a tesommal, de azert ennyire nem zavart h levegot vesz v dudol mellettem. Plane nem provokaltam h duhongjon miattam.

Koszi a hazimunkas tippet!

2021. ápr. 4. 11:07
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Mikor megszületett a kicsi, mennyire vontátok be a nagyot a baba körüli teendőkbe? Talán a nagy úgy érzi, hogy háttérbe van szorulva. Csináljatok közös programokat hármasban, például süssetek valamit. Vonj be mindenkit egyenlően, beszélgessetek sokat.
2021. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért kéne szeretniük egymást? Nem ők választottak családot. O.o
2021. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

8!

Ha nem is szeretik egymást, az alapvető tiszteletet meg kell adni egymásnak.

2021. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye van külön szobajuk?
2021. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!