Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valamit rosszul csinálok,...

Valamit rosszul csinálok, hogy 2 évesemet nem tudom senkire ott hagyni, mert hányásig sír utánam?

Figyelt kérdés

Kisfiamat senkire sem tudom ráhagyni megőrzésre, mert csak én kellek neki. Ha szó nélkül meglógok, el van egy ideig, de ha észre veszi, hogy elmentem, addig sír még vagy álomba merül a fáradságtól, vagy haza érek. Ez nagyon rossz nekem, mert bár imádjuk egymást és szoros a kapcsolatunk, azért pl. a nőgyógyászhoz csak nem vihetem magammal. Tudom, hogy idővel ez rendeződik, mert a kislányom is ezt csinálta annak idején, de elmúlt nála kb. 3 éves kora körül.

Arra lennék kíváncsi, hogy más gyerekek, meg miért maradnak el bárkivel, bármeddig, az enyém meg nem?


2010. aug. 20. 21:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az én kislányomat is majdnem a jézuska hozta. dec 23-ai. :)

én is félek az óvodától, de nagyon remélem, hogy azért 3 évesen már belátják azt, amit most még nem.....mert különben mit fogunk csinálni. :/

2010. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!