Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnám leszoktatni 2...

Hogy tudnám leszoktatni 2 évesemet, hogy csapkodjon engem ha álmos?

Figyelt kérdés
Egésznap imádjuk egymást,játszunk, ölelések nagy puszik vannak. De ahogy eljön az esti alvás ideje, amit csak apával hajlandó megkezdeni, akkor engem szinte ki nem állhat ütöget és csapkod és mondja hogy menjek el. Ötletek? Mit tehetek?
2011. jan. 14. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem próbáltad még megbeszélni vele, hogy ez neked fáj?

te sem bántod őt, ő miért bánt téged?

Talán ezt már 2 évesen is megérti.

2011. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogynem próbáltam, de amikor álmos akkor mintha nem is az az édes kismanó lenne. Én megértem hogy nyűgi olyankor, én is az vagyok ha fáradt vagyok. De hát csak nem szabad dcsapkodni. Passz, remélem hamar elmúlik.
2011. jan. 14. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg, míg eljön nála ez a pont, hanem mikor még vidám, jókedvű, akkor kezdd el a fürdetést, altatást. Nálunk is ég és föld a kisfiam viselkedése fáradtan és kipihenten. Rá sem lehet ismerni. Ha pedig apa tudja jobban altatni, fürdetni, akkor hagyd rájuk, legyen ez az ő esti közös programjuk. A fürdetés nálunk is többnyire a férjem feladata. Két éves a legkisebb nálunk is.
2011. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló jó tanácsokat írt szerintem. Hagyd, hogy az apjával fürödjön, feküdjön, ha ő ezt így szeretné. Legalább többet tudsz te is pihenni. És lehet picit tényleg hamarabb kezdeni az esti rituálét, én is így gondolom.
2011. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!