Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen feltételekkel vennétek...

Milyen feltételekkel vennétek egy 8 éves gyereknek hörcsögöt?

Figyelt kérdés

Mi arra gondoltunk, hogy egy hónapig neki kelljen gondoznia a hullámos papagájainkat.

A hörcsöggel kapcsolatban, nem várnánk el, hogy egyből egyedül gondozza, hanem először megmutatnánk mindent hogy hogyan kell és egy ideig közösen gondoznánk.


2021. ápr. 18. 12:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

csak ha fel lennék rá készülve, hogy nekem kell majd gondoznom.

Vagy van hova tovább adnom.

2021. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Én a hörit is egyből az ő gondjaira bíznám. Persze ellenőrizném az elején, hogy jól csinálja-e, de egy értelmes nyolcéves felfogja, ha elmondod neki, hogyan kell. Meg persze olvasni is tud, nyugodtan keressen a neten hörcsögtartással kapcsolatos dolgokat, szöveget vagy akár videót.
2021. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Még nem tudna egyedül utánaolvasni, sajnos még elég rosszul megy neki az olvasás. (Évvesztes)
2021. ápr. 18. 12:22
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem vennék.
2021. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
56%
Az elején segítenek gondozni (kb 2 hétig) utána az ő felelőssége. Persze ha mondjuk egyszer egyszer megker hogy segítek e neki akkor igen, DE ne az legyen hogy 1 hónapig tart a lelkesedés aztán már nekem kell takaritanom, gondoznom ő meg felé se néz.
2021. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyennel.
2021. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Állatot soha nem a gyereknek veszel, hanem magatoknak, tehát a feltétel az, hogy te tudj és akarj róla megfelelően gondoskodni! Egy 8 évestől nem elvárható a felelős állattartás..
2021. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

8 évesen hogy tudna gondoskodni róla?

állatot mindig magadnak veszel, nem a gyereknek. ő csak élvezni fogja

2021. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm vett a gyerekeink.1 hétig csoda izgalmas volt, azóta lexarják.Biztos hogy egyáltalán nem vennék semmilyen feltétellel hörcsögöt, ennyi idősen nem képesek ellátni én meg utálom őket.😁
2021. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Rágcsáló, de más állat sem jön be a házamba. Volt hörcsögöm gyerekkoromban, cicák felnőtt koromban is, de annyira nem volt jó buli takarítani utánuk, pedig szerettem mindegyiket nagyon. A gyerekek ebben a korban jó, ha magukat rendben tudják már tartani.
2021. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!