Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülök ti mit tennétek ebben...

Szülök ti mit tennétek ebben az elképzelt fiktív szituációban?

Figyelt kérdés

Kitaláció csak úgy képzeljük el mintha valóság lenne.

Például egy nagy áruházban vásárol az anyuka és a kiskorú gyermeke 4 éves nem kapja meg a kedvenc játékát mondván van otthon elég a gyerek bömbölni kezd mit tennétek ilyen esetben ?

Még mielőtt mindenki rátok figyel.


2021. ápr. 19. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Akkor se veszem meg neki.
2021. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

A gyerek bömböl, nem érdekel, ki figyel rám, a lehetö leghamarébb hazamegyek a gyerekkel.


A valóságban ilyen nem volt még egy gyerekemmel sem, tudták, hogy egyrészt nem veszünk összevissza mindent, másrészt tudták, hogy a nem mit jelent.

2021. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Gyorsan arrébb mennék, hogy ne kelljen őket hallgatnom, vagy ha éppen onnan kell valami, megpróbálnám kizárni a zajt és haladni a dolgommal.
2021. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

4 éves mikulás hétvégén hozott neki annyi édességet h húsvétig azt eszi.

2 napra rá a boltba vegyek neki édesseget. Mondom nem,mikulás most hozott neked otthon van egy csomó. Hisztizik h soha nem veszek neki semmit stb... mondom neki visszaküldöm az összes finomságot amit hozott a mikulás!

2021. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális véleményeket!😇🥰🙂
2021. ápr. 19. 21:33
 6/15 A kérdező kommentje:
Tőlem mindenki megkapja és megkapta a zöld pacsit
2021. ápr. 19. 21:34
 7/15 anonim válasza:
88%
2021. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Most en vagyok az anyuka, vagy en kívülről nezem?


Ha en vagyok az anyuka, nem veszem meg neki, es probalom elkussoltatni, mert szegyenkezek attol hogy mindenki engem nez es zavarok vele masokat.

Ha en csak nezem a szituációt, akkor egy “bazdmeg” (marmint magamban) kíséretében a legtávolabbra megyek xd

2021. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem
2021. ápr. 19. 23:16
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha kell huznam a földön a kezenel fogva, de hozza sem szolnek, nem uvoltoznek vele mindneki elott, attol nem hagyja abba.

De sose vasarolok egyedul, mindig a parommal megyek, igy ő vagy en kivinnenk a gyereket a kocsiba es nem szolnank hozza mig nem hagyja abba a bogest.

2021. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!