Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekeidnek adsz felvágottat...

Gyermekeidnek adsz felvágottat? Elfogadják? szeretik?

Figyelt kérdés

Párizsi, zalai, nem színhús sonka, tavaszi, sajtos, virsli



Csak érdekel.

A fiam egy féle, lidl 86% os virslit fogad el. Annyira nem bánom hogy nem eszik ilyeneket, amiket fent soroltam. Meg tej, szója allergia miatt sok ki is esik.

Oviban viszont adják neki, nem tudom ott elfogadja e. De pl én ezeken nőttem fel, manapság már nem veszek. Innem jutott eszembe a kérdés


Köszi ha válaszolsz :)


2021. ápr. 20. 11:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Abba ne menjünk bele, hogy mennyire szemét vagy hús alig van benne. Vannak jobb minőségüek és rosszabbak.

Nem akarok vitát szítani. :)

2021. ápr. 20. 11:19
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
15 hós lányom minden este Kométa fokhagymás felvágottas szendvicset eszik vacsira. Nagyon szereti, én meg örülök, ha valamit megeszik, úgyhogy igen, adom neki. Egy időben a virsli volt a jolly joker, ha semmi mást nem evett meg, akkor azt adtam neki, azt mindig tömte be a kis csőrébe. Gondolom megunta, mert mostanában nem kell neki annyira. Szóval virslit meg felvágottat adok neki.
2021. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja mondjuk ő még nem ovis, nem tudom, hogy így hasznos-e a válaszom.
2021. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Mi sem eszünk felvágottat. Ritkán veszünk adalékmentes kolbászt, vagy egy kis szívsonkát piacon, de a klasszikus párizsi, szalámi vonalat nem erőltetjük.


Semmi rosszat nem gondolok amúgy ha te adsz, többen felnőttünk rajta.

2021. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ha enné, én is vennék. Illetve próbáltam is őket, de csak a virslit fogadta el.

Ja meg a sült szalonna, az csúszik 😃

2021. ápr. 20. 11:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiam a császár szalonnát imádja. Na abból bármikor bármennyit képes megenni, sülve főve csak úgy magában is :)

Ha szeretné a felvágottatakat vennék neki, de semmit sem kell neki. Oviban sem eszi meg.

A férjem szereti a szalámikat, az mindig van otthon.

2021. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen, adok. Szereti is. 5 éves lány. A szárazszalámit is szereti, a sajtos parizert is és a virslit is.
2021. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Kisfiam kezdetben amíg nem válogatott evett mindenféle szalámit/felvágottat. Aztán másfél évig csak Pick parizert volt hajlandó enni. És pont most kb 4 hete nem kér belőle. Helyette minden mást megeszik megint 3 és fél éves. Még az én csípős szalámi az is megeszi. Még a száraz téliszalámikat is.
2021. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
8 vagyok. A virslit mindíg megette.
2021. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen eszik, szeretik. Én csak a drágábbat veszem meg, abban bízva, hogy egészségesebb. 3 fiam van. 10, 8 és 2 évesek.
2021. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!