Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ikres anyukák! Hány évesek...

Ikres anyukák! Hány évesek voltak gyermekeid mikor újra dolgozni kezdtél? Ikergyes mellett lehet 8órába dolgozni?

Figyelt kérdés
Nekem a lànyaim 7 évesek de még ovisok,ezért még ez év végéig gyesen vagyok.Eddig nem tudtam volna dolgozni mert sokat betegeskedtek és nem lett volna aki vigyàz ràjuk.Most anyukàm nyugdíjas lett és ő tudna velük lenni ha betegek lennének.Sajnos ahol dolgoztam az a munkahely megszünt màsat kéne keresnem.
2017. máj. 16. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
2 évesek voltak, és nem 7.
2017. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó neked...gondolom volt segítséged.Vagy betetted bölcsibe őket?Én nem tudtam volna őket bölcsibe adni.Ők koraszülöttek voltak .Hàlistennek nagy bajuk nem volt de kórhàzba voltunk sokàig és,és kellett egy pàr év mire behoztàk a lemaradàst...3,5 évesek voltak pld mikor elkezdtek beszélni.A szobatisztasàggal is meggyűlt a bajunk.Gasztróra is sokat kellett jàrnunk mert allergiàsak voltak meg mert az egyikük nem tudott kakilni.4,5 évesen adtam őket oviba.Azért nem 3éves korukba mert nem tudtak még beszélni meg nem is voltak szobatisztàk.Ahogy beadtam őket többet voltak itthon mint oviba mert mindig elkaptak valamit.Ezért is késtek suliból is.A sok betegség miatt.
2017. máj. 17. 06:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Bölcsödébe jártak, igen. Gondolom, a tieid is egészségesek egy jó ideje már.
2017. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm hogy vàlaszoltàl 2*is,de ha csak a rosszindulat dől belőled,akkor inkàbb ne írj.Nem ismersz minket,a körülményeinket és màris itélkezel.Ha akartam se tudtam volna elmenni dolgozni eddig mert ősztől tavaszig szinte egyfolytàba betegek voltak.1hét ovi 2-3 hét itthon.Ezt egy munkahelyen sem nézték volna el hogy ennyit tàppénzen legyek.Làtom én is amúgy hogy sok szülő úgy viszi a gyerekét oviba hogy taknya nyàla egybe van meg köhög.Sajàt fülemmel hallottam mikor azt mondta az anyuka az ovónéninek hogy figyelje màr a gyereket mert este làzas volt.Na én így nem tudtam volna elvinni őket oviba.Erről ennyit.Engem még 1* sem kellett az ovónőnek felhívni hogy làzas a gyerek meg hàny.Pedig biztos nem akkor lett beteg.És természetesen megértem azokat a szülőket akiknek dolgozniuk kell és muszàly betegen is vinni a gyereket oviba.Én így döntöttem hogy itthon maradok és hidd el nem lustasàgból.
2017. máj. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!