Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik lehet a jobb nevelés,...

Melyik lehet a jobb nevelés, ha láthatnak a gyermekeid pucéran vagy ha nem?

Figyelt kérdés
Nem a pucérkodásra gondolok! Csak arra, hogy pl. öltözik e a fiús anyuka a fiai előtt vagy a lányos apuka a lányai előtt, vagy nem? Bemehetnek-e ha fürdesz vagy sem? Ovis korú gyerekek esetében.

2018. jan. 15. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Az a legjobb ami a legtermészetesebb mindenki számára, ami nem erőltetett.

A lányunk 5 éves múlt, én simán mászkálok előtte meztelenül, amúgy is ruha nélkül alszom télen-nyáron, megszokta a látványt.

Az apja már mostanság felvesz egy alsónadrágot ha itthon van, de ha épp látja őt öltözni, vagy zuhanyzás közben, nem csinálunk belőle ügyet, meglátja és kész.

Mivel már érdeklődő korban van és természetesen nincs tapasztalata a fiúk nemi szervével kapcsolatban, észrevettük, hogy szeretné megfogdosni, közelebbről megszemlélni az apja péniszét, de ezt persze soha nem engedi neki.

2018. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan h normalis. Szerintem eljon az a pont amikor mindenki érzi hogy már nem vlo a gyereke elott pucerkodni. Az en kislanyom 3.5 de még abszolut nem gondoltam erre mint rossz dologra, a ferjem ugyan nem mutogtja magat (de o elottem se szokta) szepen megtorulkozik a furdobe es alsoba jon ki...de nem esik ketsegbe akkor se ha a gyerek bemegy....nem téma ez. Egyebkent anyam most is atoltozik elottem 30 ev utan szoval embere valogatja kinek mi a normalis
2018. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

7 éves fiam van, nem zavar, ha bejön zuhanyzás közben, de ha törölközök már, olyankor azért magamra tekerem. Az is előfordul, hogy már levetkőztem, de vmit a szobában felejtettem, hát pucéran simán visszafutok érte. Nem zavar, még a gyereket sem.

Majd ha jelzi, hogy igen, akkor odafigyelek rá, hogy ne legyen ilyen.

2018. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

4,5 éves a fiam, igen, láthat meztelenül.

Sőt szeret megölelni öltözés közben, hogy a csupasz bőrömet érezze.

Amíg őt nem zavarja, így lesz.

Apát is láthatja meztelenül, de őt nem akarja ölelgetni :-)

2018. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 és 4.5 éves gyerekeim vannak. Bejöhetnek a fürdőbe ha zuhanyzom, látnak fürdés után felöltözni is vagy napközben átöltözni. Nem ácsorgok előttük percekig meztelenül, az, hogy időnként látnak szerintem nem lehet gond.

Az apjuk mindig is takargatta magát, egyszer bement a fiam amíg fürdött, nem szólt rá, hogy menjen ki de láttam rajta, hogy nagyon zavarban van, persze a fiam egyből nevetgélt, hogy apának ott a fütyije :)

2018. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az az álláspontom, hogy nem kell belőle ügyet csinálni de direkt nudizni sem. Egy idő után a legtöbb gyereket zavarja és nem megy be mikor fürdötök.

De túldramatizálni sem kell a dolgot, ha meglát ne érezze úgy, mintha most valami bűnös dolgot követett volna el amiért bement.

2018. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem lányaim vannak. Ha együtt fürdunk a 2 evéssel mindig alsó van rajtam és igyekszem azon hogy ne lásson meztelen. Viszont nagyon apás és még szrni megyek is jön utánam és nem lehet elkerulni de pucéran szaladgálni előtte nem fogok


Ha fiam lenne az más ahogyan ha a csajok az anyjukkal fürdenek is az, azonos neműek.

2018. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minket igaz még a mai napig lát meztelen a 13-om éves fiam de nem jön zavarba nem jelezte,hogy kellemetlen lenne neki,nem jelent gondot ha így vagyok,vagyunk előtte 36N
2018. jan. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van egy 9 évs kisfiam meg egy 5 éves kislányom. Szinte minden nap látnak meztelenül. Nekik ez a természetes. Minden családban más...
2018. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!