Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezhet,hogy egy kisgyereknek...

Létezhet,hogy egy kisgyereknek gyenge tartóizma legyen és ezért nem tudja tartani a vizeletét?

Figyelt kérdés
A lányom 7 éves,de amióta szoba tiszta lett problémánk van a pisiléssel,sokszor olyan a nadrágja,azt gondoltam eljátsza az időt,de most az előbb is összeszorított lábakkal rohant a wc-re én szóltam neki bírja már ki egy kicsit most mostam fel,de mondta h.ő nem bírja,én már majdnem leszidtam,h megint miért nem ment el időben wc-re mire közölte,hogy de neki most jött rá az inger,nem tartogatta.Mondta hogy nem bírja tartani,érzi hogy már nagyon kell neki.Ez valami baj lehet nála?Valaki tudja mi lehet ez?Orvoshoz is fogunk menni természetesen.

2021. máj. 8. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
2021. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hiperaktív hólyag-ilyen is van.


De amúgy anyukám is ugyan ilyen. Mindig is ilyen volt. Azonnal wc kell neki is.

2021. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor pisilt utoljára. Az én lányom képes nem pisilni akár 7 órán keresztül, aztán meg rohan, de volt hogy a wc előtt pisilt be emiatt.
2021. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!