Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 évesem folyton kitakarózik...

8 évesem folyton kitakarózik és mellette kuporogva vacog reggelig?

Figyelt kérdés
Mi a megoldás? Nézegetek súlyozott paplant, kezeslábas pizsamát. Találkoztatok már ilyen problémával? Hálózsákban 146ost már nem igazán találni.
2021. máj. 9. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél felnőtt hálózsákot, ilyen fazonút. Felül kicsit összehúzod és nem tudja magát kitakarni.


[link]

2021. máj. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányom születésétől fogva nem viseli a takarót. Nekem ő ilyenbe alszik. Annyi hogy zoknit is adok rá.


[link]


[link]

2021. máj. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

A sulyozott paplan nem erre való....

8 évesen már képes kell hogy magára húzza a takarót, ha fázik. De ha ennyire aggódsz, akkor ott a hálózsák meg ah overal amit már irtak

2021. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Fűtsetek be és akkor nem fog vacogni.
2021. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamáslis hálózsákot varrattam, amikor kinőtte a kisgyermek méretet.
2021. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt méretű paplant szerintem kevésbé tudná lerugdosni magáról az egészet.
2021. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az a probléma, hogy paplan alatt meg melege van? Én első körben egy vékonyabb takarót próbálnék
2021. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is overalban alszanak, mint amit 2es küldött.
2021. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vacogna, szerintem nem aludna. Inkább a felnőtteknek van ez becsípődve, de a gyereknek lehet más a hőérzete. Volt olyan, hogy a lányom nyakig felcsúszott hálóingben aludt kitakarózva, télen. Úgy, hogy én meg fáztam ha kidugtam valamimet. Egy meg két évesen is sokszor bugyi se volt rajta éjszakára pedig. Akkor takargattam, de lerúgta többnyire. Sose volt megfázva és remekül aludt. Most három és fél éves, együtt alszunk így tudom, hogy szinte mindig kitakarózik de ha akarja akkor be tudja magát takarni. Általában nem akarja. Iszonyatosan ritka az, ha úgy csinálja, hogy összetekeredik a paplan es hirtelen álmosan nem tudja magára húzni, ilyenkor szól, hogy takaróra van szüksége. 😀
2021. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!