Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok az ilyen viselke...

Mit gondoltok az ilyen viselkedésről, pláne, ha egy óvónő teszi?

Figyelt kérdés
Vendégségbe voltunk párom barátjánál, felesége óvónő. A kisfiam 2 éves, lányom 5. Bepelenkáztam a fiam és elmentem kezet mosni, addig a párommal voltak. Annyira beszélgetett, hogy észre sem vette, amint a fiam lever egy cserép muskátlit aminek nem lett baja. Erre az óvónő őrjöngve kiszaladt, el sem tudtam képzelni mi baja. Kioktatott minket, hogy kell gyereket nevelni és megrángatta a kisfiam. Azt ordította miért nem csapunk a kezére ilyenkor. Mindezt azok után, hogy bocsánatot kértünk és mondtuk neki, hogy megtérítjük a kárt. Hozzá tartozik a történethez, hogy nincs gyerekük, csak sikertelen lombik próbálkozások. Nekem ez durva volt, hiába magyarázkodott utána, mert nem így ismertem meg, és nekem nem fér bele a testi fenyítés. Többet nem megyek hozzájuk a gyerekekkel.
2021. máj. 15. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
32%

Amugy kerdezo mit reagaltal erre? Alltal kukan? Mert ugy szajon kellett volna suhintanod az ovonenit hogy csattog..

Nagyon remelem kialltal a gyerekedert😅 ha nem akkor te is buszke lehetsz ...

2021. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 Derjaderja ***** válasza:
93%

Kérdező, hagyd már a vitapartneredet, csak frusztrálni akar. Vagy vmi kattanása van.

Semmivel nem veszélyeztetted a gyereked, a gyerek fut, ne hívjon legközelebb gyerekes vendéget az ilyen hisztincs.

Nálunk is firkáltak már össze asztalt, szakadt, tört ez az, nem nagyon érdekel, nincs elöl drága holmi.

Az enyem még nem csinált másnàl kárt, de sztem szerencse.

Azért hívok gyereket vendégségbe és azért megyek gyerekkel vendégségbe, hogy jól érezze magát. Nyilván van egy határ, de az hogy a gyerek futkározik a füvön és meglök egy virágot, az semmi.

Amúgy a karrángarás azért is gáz, mert kificanodhat a vállízület, aki hajlamos ra, meg egy rosszul kivitelezett karonfogva felsegítésnél is.

2021. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 Derjaderja ***** válasza:
80%
Ficamodhat.
2021. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
12%
Jó, akkor ne menjetek hozzájuk többet, mindenki jól jár.
2021. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
54 ez nem volt kérdés. Legközelebb megy a párom egyedül, mert az ő legjobb barátja a srác. Mondtam a csajnak, hogy ez nálunk nem fér bele, nem ráncigálhatja a fiam. Akkor jött a magyarázkodás rész, de igazából az is inkább kioktatás volt részéről és nem megbánás. Mondtam volna csúnyábbakat, de a férje normális, láttam, hogy nagyon bántja a dolog, bocsánatot is kért, őt nem akartam bele kavarni, vagy megsérteni.
2021. máj. 16. 19:49
 56/62 anonim ***** válasza:
7%
Az aztán fontos infó, hogy 100e volt a nászajándék.
2021. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer egy virág miatt engem is megakart verni az apám, de sikerült elbújnom előle. Helyettem azonban az anyám és a testvérem ütötte.

Szomorú, hogy vannak ilyen gyenge idegzetű emberek.

De örülök, hogy nem az óvónője és nem is a gyereked anyja és csak egy barát, akitől nem függtök.

Vigyázzatok a gyereketek lelki épségére. Mindig az legyen mindenek előtt.;)

2021. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
0%
57es a gyerek lelki épsége már el van szúrva mert a kérdező az anyja:-D Majd pár év múlva őt fogja rugdosni a gyerek hiszen bármit megtehet anyucika nem neveli.
2021. jún. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm 57, aranyos vagy, azóta nem is beszéltem velük!


58 komoly gondok vannak nálad, ha szerinted a következetes gyereknevelés nem nevelés. Ezzel konkrétan lehülyézed a nálad okosabb gyerekpszichológusokat. Az 5 éves lányom nem rugdos és nem csapkod engem, a fiam se rugdos és nem is fog. Ajánlom neked Bojti Andrea gyerekpszichológus blogját és csoportját Facebookon. [link]

Ha nincs facebookod is rengeteg bejegyzést találsz arról miért is nem szabad ráütni se a gyerek kezére, illetve mi is az a pozitív gyereknevelés.

2021. jún. 2. 14:08
 60/62 anonim válasza:
100%
#58, mert nem rángatja és üti lelkisérült lesz? Fordítva van, de neked hiába magyarázzák. Foglalkozz inkább a saját gyereked testi és lelki épségével.
2021. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!