Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor, hány éves kortól...

Mikor, hány éves kortól kezdenek komolyodni a gyerekek? Hebrencs, ugri bugri, harsány cserfes kiscsaj kB mikor fog picit komolyodni? Sulis korban picit lecsendesednek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem máig nem jött el a fordulat

L30

2021. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első :D

Amúgy pont ezt akartam írni, hogy kis szerencsével már 25 éves kora körül...

2021. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem olyan 70 évesen már biztos nem fog ugrálni. De harsány marad, ha nem mesélitek el neki, hogy az milyen gáz.
2021. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy bármikor eljön ez a pillanat.

Örülj neki, boldog, pezsgő ember lesz, nehéz ma már annak lenni ilyet megkeseredett társadalomban.

2021. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi, hamar betöri majd az élet.
2021. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na de ovisan miért kéne még megkomolyodnia? Addig örülj neki, amíg magabiztos, nem fél őszintén önmaga lenni. Sulisan hacsak nincs figyelemzavara, kicsit nyugodtabb lesz persze (fokozatosan), egyre tovább tud majd koncentrálni, már lesznek egyre hosszabb távú céljai. De személyiségileg kamaszkorban szoktak jobban "betörni", amikor minden ciki lesz és fontos lesz még képzelt idegenek véleménye is. De a szerencsésebbek meg nem törnek be.
2021. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy maradtam 🙂

39N

2021. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En is így maradtam. 32N. Van is kondjuk belőle gondom.
2021. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondol, hoyg legalább egy pici változás mikor állhat be. Biztosat persze nem lehet mondani, ez egyéni. De nagy eséllyel, lányok esetén a kamaszodás. Azaz olyan 12 évesen van esély, hogy kevésbé lesz ilyen. A gyerekeknél gyakori a 14-15 év körüli (enyhébb) depresszió, kezdik az élet árnyoldalát és fonákját is felfogni.
2021. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!