Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 èves gyerekeknèl mèg...

3-4 èves gyerekeknèl mèg gyakori a hiszti, vagy ez inkàbb csak a 2 èv körüli dackorszakra jellemzô?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Az en lanyom 7 eves es meg mindig hisztizik , a foldhoz is vagja magat. Az egy dolog hogy kirohogjuk es nem foglalkozunk vele. Felbosszant mondjuk mindenkit,tudja hogy nem er el vele semmit. Megis sok mindenen kiborul es hisztizik.
2021. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem inkább a dackorszakra jellemző. 4 év körüli gyereknél már inkább nevelés kérdése.
2021. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Jellemző az afelett is. Sőt, igazán csak akkor.

A fejlődespszichológia 6 év körülre várja el az énközpontúság visszaszorulását, az önuralom fokozatos kialakulását, empátia elsajátítását.

A 2 év körül jellemző dackorszak lófütty.

2021. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
2-es vagyok. Nekem 4 és fél éves a kislányom, és a legnagyobb "hisztije" az, hogy időnként elpityeredi magát. De ha azt mondom, hogy együtt szoktunk imádkozni, akkor gondolom méginkább hülyeség lesz, amit mondok...
2021. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekként változó lehet. Van, akinek a lánya 3 éves korára már "kinőtte" a hisztit, de én emlékszem, 4-5 évesen még hisztiztem, ha nem úgy volt, ahogy én akartam. A lányom kétéves, rendkívül hisztis már egyéves kora óta.
2021. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Az egész gyerekkort és a kamaszkort végigkíséri. :-)))

Sokaknál felnőttkorban is folytatódik, egészen a halálukig. :-)))


Kislányom 4 éves, ha bármi neki nem tetszőt kérek tőle, úgy csinál, mint aki nem hallotta. Ha elismétlem emelt hangon, mérgesebben, már hisztizik.

Amúgy, ha olyan kedve van, tündér tud lenni. :-)

2021. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
12 évesen az unokatesóm olyan hisztiket nyomott öröm volt nézni😂😂😂
2021. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7,5 éves lányom ébren töltött idejének a felét hiszti teszi ki, már nagyon unom
2021. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok,8-as,aterzem. Ugyanez. A

Ha ehes szomjas akkor a legrosszabb,de nem szolna hogy az a baja de ordit,visit,mig ki nem talaljuk hogy eppen nem evett,ivott eleget.

2021. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Nála a fáradtság hozza ki a földön fetrengős ész nélkül ordítós hisztit... 😩 Nem értem miért jobb ez, mint lefeküdni aludni amikor minden körülmény adott...

#8

2021. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!