Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnál, ha a 4. osztályos...

Mit szólnál, ha a 4. osztályos lányod azzal jönne haza, hogy egy 8. osztályossal járnak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem örülnék neki az biztos. Mi az hogy négy osztályos és pasija van? Szerintem beszélgess el vele a pasizásról!
2021. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves? Mert bukhatott 2x, és akkor már más a korkülönbség. Bár akkor sem kéne még 12 éves pl.
2021. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
9 éves, a fiú 14, egyikük sem bukott.
2021. máj. 20. 08:20
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Biztos nem tapsolnék örömömben, de a direkt eltiltással nem mennék semmire. Első körben mindenképp hazahívnám a fiút, hogy lássam, és a szüleivel is beszélgetnék erről, aztán megpróbálnék valamilyen közös álláspontra jutni, hogy mi legyen. Az száz százalék, hogy kettesben nem maradhatnának, mert egy nyolcadikos már nem gyerek.

Mondjuk ennél jobban csak akkor aggódnék, ha a 14 éves fiam bukna 9 éves lányokra. Mert az, hogy a kislánynak ez imponál, még érthető is, de az nagyon furcsa, hogy egy kamaszfiúnak egy sedületlen kislány kell.

2021. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
9 évesnek pasija van? Csak menőzik, nagylánynak képzeli magát, annyira nem venném komolyan. De hogy a 14 éves fiú mit akar tőle, azt nem érteném.
2021. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Mit jelent egy 4.osztályosnsk járni... szerelmes pillantásokat vetnek a szünetekben, arra sétállnak ahol a másik van... ezt akkor is megteszik ha nem "járnak"
2021. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Jaj nemár... 4.-es korunkban mi is a 8.-os fiúkba voltunk mindig "szerelmesek". Akik meg jártak, az abban nyilvánult meg, hogy nézték egymást a folyosón, aztán vihogva elfordultak. Nem kell ezen drámázni.
2021. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak "szerelmes", tetszik neki a fiú. Nem hiszem, hogy egy 14 éves kamasz fiúnak a kislányok tetszenek. Ha mégis, baj van vele. Ha csak beszélhetnek, együtt játszanak (bár nem tudom, milyen közös játék lehet köztük, teljesen más az érdeklődési körük ezeknek a korosztályoknak), nincs semmi gond. De az is lehet, hogy a kislány kora érett nem csak gondolkodásban, hanem testileg is. Ha úgy néz ki és viselkedik, mint egy 12-13 éves, akkor még érthető is, ha a fiúnak is tetszik.
2021. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván ha csak egyoldalúan szerelmes, azzal nincs semmi gond. :) De ha a fiú viszonozza, azzal igenis van. Egyáltalán nem vagyok vaskalapos, az én 3-os lányom is "járt" nemrég az egyik osztálytársával, néha megölelték egymást, meg vittek egymásnak ajándékokat, nagyon aranyosak voltak. De ha egy nyolcadikossal lett volna ugyanez, és nem csak plátóian, hanem kölcsönösen, az igenis aggasztott volna, mert félteném a lányomat egy olyan kamasztól, akit nem a saját korosztálya vonz.
2021. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem semmi baj nincs a gyerekszerelemmel.
2021. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!