Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bexsero oltás után lázas volt...

Bexsero oltás után lázas volt a gyerek?Milyen tünetek voltak és meddig? Kislanyom 2 éves,jövőheten kapja az elsőt.

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki csak panaszkodik, de megelőzésen, megoldáson senki nem gondolkodik előre.

Milyen felelős szülők ezek? Aki meg tünetmentes megoldást javasol lepontozzák.

Mi a kruppot is uraltuk homeopátiával és nem vajákos Biri néni ötleteire alapozva, hanem fül-orr-gégész homeopata orvos által felírt protokoll szerint.

2021. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki a homeopátiát orvosként műveli, az egy vajákos Biri néninek felel meg. Befejezheted utolsó az áltudományok népszerűsítését, nem ez volt a kérdés.
2021. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11-es,engem sem érdekel a homeopátia,nem hiszünk benne és igen,nem ezt kérdeztem...
2021. máj. 22. 14:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

11# Milyen felelős szülők ezek?!

Vicc vagy

2021. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan kapta a kislányom a 2. oltást, aznap este volt egy kis hőemelkedése. Az elsőnél ennyi sem volt.
2021. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es szerencsére hogy nem fulladt meg a gyereked es kerultel bortonbe. Kruppos rohamra steroidos kup kell,eletmento gyógyszer... Ezen gondolkozz el. Ket evig jartam ugyeletre a kruppos gyerekemmel,tudom milyen ez. Ha homeotol elmult,az nem krupp volt.
2021. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok. Oltás után másfél órával hányni kezdett és belázasodott. Furcsán vette a levegőt és eldugult az orra. Bementünk és bent tartottak mert nem ment le a láza.
2021. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!