Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állandó sűrű orrváladékozásra...

Állandó sűrű orrváladékozásra valami jó orrcseppet ajánlanátok az orrszívózás mellé?

Figyelt kérdés
Már egy hete folyamatosan sárgás-zöldes sűrű takony jön a 2 és fél éves fiam orrából. Napjában többször is porszívózom neki. Nem rég kezdte a bölcsit, most megint nem jár emiatt. Nincs láza, jó kedve van, de állandóan taknyozik. Nasivin gyerekeknek valót próbáltuk, de az sem segít. Gyerekorvost felhívtam, azt mondta, hogy hetekig is eltarthat,nyugodjak meg, porszívózzam neki, de már szegénynek piros az orra is.

2021. máj. 27. 16:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 27. 18:55
 12/18 A kérdező kommentje:
Rákerestem a Sinupretre, azt hittem hogy orrcsepp, de én olyat találtam, amit italba kevernek, meg bogyó formájában. Nem baj, ha alkoholt is tartalmaz? Hogyan használjam orrszívás előtt?
2021. máj. 27. 19:04
 13/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kevertem a Sterimarral.
2021. máj. 27. 19:06
 14/18 anonim ***** válasza:
A tengervizes csak a váladék feloldására alkalmas, amellé kell rendes orrcsepp is. Szívjátok naponta többször, ne maradjon bent semmi.
2021. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Semmi baj. :)


Én sokszor a patikában is úgy kérem, hogy a "delfines orrspray". Mindig elfelejtem a nevét.

2021. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Delfines orrspay, ez jó. :-) Így fogom kérni. :-D
2021. máj. 27. 21:17
 17/18 anonim ***** válasza:

Remélem még nem vetted meg!


Csak arra jó, hogy benedvesítse a nyálkahártyát, hogy orrszívásnál a baba orra ne sérülhessen.


Nem old semmit a sós víz(mert az van benne, a só tartalma minimális). Homeopata cucc, ráadásul spriccel, a gyerek jobban utálta mint a szívást. Ha benyomod a saját orrodba, hirtelen fellövi a sósvizet, nagyon rossz.


Én is megvettem, egyszer kétszer használtam, nem ért semmit és a gyerek rühellte. A neve is steril tenger(mar franciàul tenger).. tök felesleges és viszonylag drága.


Otrivint vegyél, az a legmagasabb koncentrációjú cucc, és ne sprayt, hanem cseppet. Gyerek feje ágyszéléről lógat, cseppentesz egyet mindkettőbe, maradjon úgy kicsit, ez valóban old, hátra fog folyni, amikor leér a torkába, akkor tudod, hogy jó volt, köhögni fog, keserű cucc.


De tényleg, a meleg a másik, ami hat, a sterimarból a sötétkék és a világoskék is csak nedvesítésre jó, de taknyos orrnál felesleges nedvesíteni, nem sérti fel az orrszívó.

2021. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megveszem mindkettőt, mert én is használom majd a Sterimart mivel terhes vagyok és én sem használhatok bármit. Itt az allergia is és alig kapok levegőt.
2021. máj. 28. 08:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!