Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » H&M gyerek ruhái mennyire...

H&M gyerek ruhái mennyire méret arányossak?

Figyelt kérdés
Leginkább a tescoba,kikbe, pepcoba szoktam venni ruhákat a lányomnak.Ezekhez képest milyen méretezés a h&m-es?

2021. máj. 28. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezekhez képest szerintem nagyobb.
2021. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is!
2021. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Ezekhez képest nagyobb. Egyébként méretarányos. Mindkét gyerekem pont azt hordja, ami a magassága alapján kell. A nagy 112 és 110/116-ost, a kicsi 92 centi és 92-est, elvétve 98-ast.
2021. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Hatalmasak, legalábbis a pocak része, de közben meg a végtagok rövidek. Derékban kb minden nagy a gyerekemnek ami hosszban jó. A többi boltban nem vásárolok úgyhogy összehasonlítani nem tudom, de a H&M babaruhák messze a legnagyobbak minden márka közül amit valaha próbáltunk és a nagyobb méretektől, 98-tól felfele csak még óriásibbak lesznek, főleg a nadrágok, pedig magas a kislányom, nem is értem :D
2021. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a h m méretarányos, tescobol egy mérettel, pepco-bol két mérettel nagyobbat veszek.
2021. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2%
Nagyobb, és nem is olyan jó minőségű, nem igazán értem a lelkesedést iránta, de nem is ez volt a kérdés :D
2021. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagyobb, de egy eleve nagyobb súllyal hosszal született babànak ez lesz jó, és kènyelmes. Kisfiam nemrég kezdte hordani a 68-as méretet. Egy h&m nacit gond nèlkül felhúzok rà, és kellemesen lezser (de nem csúszi le) a derekánàl, a c&a nadrágját már inkább rá sem adom, mert kicsit cibàlni kell, és szerintem szoros neki (bár nem jelzi hogy baja lenne, nekem úgy tűnik). Persze egy alapvetően kisebb babán meg lehet lobog.

Rugdalózóból viszon még rámegy a 62-es méret még, azt valóban nagyobbnak itélem meg.

2021. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
A nagy, pufóka babáknak jó méret én azt látom, a vékony gyerekekre abszolút nem passzol mert széltében nagy és ami hosszban jó, az leesik egy karcsú alkatú gyerekről. 🤷‍♀️
2021. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Derjaderja ***** válasza:
72%

A HM webaruház részén minden termékhez van egy ilyen becslés, hogy "pont jó - túl nagy - túl kicsi" az sokat segít.

A fiamra 4-5 hónaposan már nagyon rövidek voltak a 68-as nacik, a melegítő meg hordhatatlanul kicsi, es a 74 se mondanám, hogy nagy.

De amúgy általában tényleg viszonylag nagy, vagy a többi viszonylag kicsi a mai babákra.

2021. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
H&M méretezése 2 méretű 116-122 stb .mi szeretjük mert lányom sokáig tudja hordani.
2021. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!