Bicikli 5 évesnek?

Figyelt kérdés

Milyen és mekkora biciklit ajánlanátok egy 5 éves kisfiúnak, aki közel 120 cm magas?


Fontos, hogy legyen még pótkereke, mert nagyon bizonytalan és elég félős is, valamit tekerni is könnyű legyen…


Van egy biciklije, azt hiszem a legkisebb méret, kinőtte rég, de nem hajlandó másikra ülni, pedig volt neki nagyobb, s jobb (elajándékoztuk családon belül).

Ezen lassan állba veri magát és szenved is vele, de biciklizne.

Alapból “rossz” kis bicikli, mert irtó nehéz súlyra is, meg tekerni is…


Nem kell komoly darab, reális áron vennénk egyet, amivel motiválható lenne…


2021. máj. 31. 12:16
 1/9 anonim válasza:
68%
El kell menni a decathlonba, jó áron és jó minőségű dolgok vannak. Ráadásul ki is tudod próbálni és a szervizbe is segítenek. Ha már biciklit veszel akkor egy kis sisakot se felejts el neki venni, életet tud menteni.
2021. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a Decathlonra.

Ki lehet próbálni, melyik a legjobb neki.


EGy ilyen 16collos jó lesz neki

[link]


És legfeljebb ha belejön, jövőre eladjátok , és vesztek egy nagyobbat.

2021. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
... vagy ha nem akartok ennyi pénzt kiadni érte, a jófogáson érdemes szétnézni... Vagy ovistársaknál, fb-csoportokban.... Van bőven használt bicaj eladó!
2021. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16-os méret lesz jó szerintem is. A pótkerék szerintem hamis biztonságérzetet ad, én nem tartom jó dolognak. Decathlonban veszünk mi is mindig biciklit.
2021. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a Decathlonosak válltak be leginkább.
2021. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ötévesnek már ne tegyél fel pótkereket! Szánjatok rá pár délutánt, és fussatok mellette.... Rá fog érezni, és menni fog a bringázás.
2021. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsit off, se hátha nem veszed zokon.


Én először mindig a fékezést/ megállást tanítottam meg a gyerekeimnek. Gurultunk, fogtam a kormányt, és mondtam: most fék. Vagy rajzoltam egy vonalat az aszfaltra, és ott kellett fékeznie.

Utána tanítottam elindulni és haladni. Sokszor látom, hogy gyerekek elindulnak, aztán megriadnak, hogy most mi lesz. De ha tudja, hogy álljon meg, akkor nem fog megijedni, magabiztosabb lesz.

2021. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 éves a lányom, neki 16os biciklije van.
2021. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

110 cm magas lanyomnak 16-os bringaja van. 120 cm-s gyereknek már a 18-as is szóba jöhet.

A decathlonos bringát nagyon könnyű tekerni, azt én is ajánlom.

Viszont ahogy előttem írták, probaljatok elhagyni a potkereket. A 3 és fél éves gyerekemnek sincs már, nem hogy az 5 evesnek.

2021. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!