Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vegyünk?

Milyen ajándékot vegyünk?

Figyelt kérdés

Keresztszülők leszünk viszont a leendő keresztgyereknek meg van mindene!1 éves

Teljesen tanácstalan vagyok ajándék ötletben.szinte mindent megörökölt a tesójatól


2021. jún. 8. 05:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Tudtommal a keresztszülők keresztelési ajándéka általában valami a kapott névhez és a valláshoz köthető dolog. Nekem egy aranykereszt medálos nyaklánc volt és egy aranykarkötő a nevemmel. A testvéreimnek is ilyenek. Ezek nem is igazán ajándékok, hanem keresztelési emlékek, nem is hordjuk őket, vigyázunk rájuk.
2021. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ékszert. Mondjuk arany fülbevalót.


Keresztszülők nem kisruhát meg formabedobót szoktak venni, hanem ékszert, pénzt, értéktàrgyat adnak..


A legolcsóbb az aranyfülbevaló, azzal jártok a legjobban.

2021. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kisfiúról van szó,tehát az ékszer kilőve!de erre mifelénk nem szokás ékszert adni!
2021. jún. 8. 07:05
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Én keresztelőmre pezsgőt kaptam, amit 18. Szülinapomon ittunk meg.
2021. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Keresztelőre a keresztszülő vallásos csaladokban Bibliát ajándékoz, illetve melle ezüst kanalat, vagy valami ékszert.

Dívát keresztelő esetén kb bármit lehet

2021. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Mindegy csak ne sípoljon meg zenéljen.
2021. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát erre felénk akkor sem szoktak ékszert adni 🤣

Inkább hasznos dolgokat szoktak

2021. jún. 8. 07:25
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
A kisfiam étkészletet kapott, a tányérokra rá van írva a neve. Azt biztos nem örököl a testvérétől.
2021. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint a pezsgo megromlik, ittam mar 8eves pezsgot es romlott volt.


Az osszeg sem mindegy, mennyit szansz ra, mivel ahogy latom, nalatok sok minden nem szokas, ami mashol igen.


Nem mindegy, hogy 10e vagy 40e.


Nalunk is egyebkent ekszer szokas. Fiuknak nyaklanc, ora vagy karkoto, amit kb tini korban elovesznek es hordhatja. Ertelem szeruen nem 20ezer a budzse.


Szoval?

2021. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az összeg az kb 30-40 ezer!karkötő,óra..... egyebeket amit nem tud hasznalni szerintem amúgy is felesleges,azt majd megkapja elsőáldozásra amikor tényleg fogja használni!
2021. jún. 8. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!