Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósom adott 50 ezer Ft-ot,...

Anyósom adott 50 ezer Ft-ot, hogy vegyünk a nevükben az egy szem unokájuknak karácsonyi ajándékot.4 éves kislányról van szó, szerintem mindene meg van, mit vegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk neki egy téli bakancsot, már hordja, az 12,5 ezer volt, mondjuk ezt abból a pénzből vettem, ezt mondhatom majd, de a fa alá is kellene olyan ami meglepetés. Mit csináljak ilyen rengeteg pénzzel?

2013. dec. 1. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Fa babaház?
2013. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

overál, lego, ifjúsági ágy, szobájába ha kell vmi új: pl szőnyeg, asztal, függöny, babzsák....

bérlet úszásoktatásra

bicikli

2013. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jatek konyha, a babzsák fotel is szuper ötlet.
2013. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz neki valami klassz játékot, amire nagyon vágyik a szíve, a maradékot pedig tedd el. Jól jön majd tavaszi ruhaváltáskor, esetleg akkor kaphat egy biciklit, nyári játékokat, de nyári programokra is költhetitek (állatkert, kalandpark).
2013. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már 3x bevittem játékboltba, de minden esetben azt csinálja, hogy a polc elejétől minden egyes darabra rámutat, hogy azt kéri, gondolkodás nélkül. Legyen az fiú vagy lány játék, meg sem nézi, csak mutogat.


Biciklije, babakonyhája van,duplóból óriási készlet, overál több is ( túl sok is), babaházat tőlünk kap, szobája be van rendezve, a babzsák jó lenne, de nem fér el a szobájában, de azt meg is tudom varrni, a kamasz testvérének én varrtam.

Mivel ő a harmadik lány a családban, rengeteg játékot örököl,van vagy 15 barbija, tényleg szinte minden.


Valószínű veszek pár mesekönyvet, valami nagy Play Dooh szettet, jó minőségű sok darabos színes ceruzát, jó korongfestéket ( ezek nagyon fogynak), talán egy Barbi autót, azt szeretne.


Köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!